ЗМІ про нас

15.09.2017 у Дарницькому районі радісна подія – день народження Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва, який для багатьох сімей в їхньому житті став рідною домівкою, а його спеціалісти — наставниками, вчителями, радниками та, врешті-решт – «другою сім’єю».

На святі були присутні почесні гості: депутат Київради Юлія Лобан, помічник депутата Київради Володимира Гончарова — Олеся Шелест, керівник служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Валерій Танцюра, директор Київського міського Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Ярослава Колобова, радник голови ГО «Союз юристів України» Оксана Федоренко, ГО МБФ «Твоє майбутнє» Богдан Половніков, голова правління ГО «Спортивно – оздоровчій центр реабілітації «СВЄТОЧ»» Ігор Осадчій.

У теплій дружній атмосфері відбувся концерт, підготовлений дітьми та молоддю Центру та зразковим хореографічним ансамблем «»Водограй» (керівник Олена Жигайло).

 

16.07.2018 на Центральному Каналі у програмі «Київський Ранок» запрошеним гостем був наш директор «Твоє Майбутнє» Половніков Богдан Владиславович. 
Говорили про соціальну сферу, кількість благодійних фондів в Україні та наші плани на майбутнє.

Відео-фрагмент⬇️⬇️⬇️

 

03.08.2018 Інформаційне агенство Interfax-Україна про МБФ «Твоє Майбутнє» ⬇️⬇️⬇️
https://ua.interfax.com.ua/news/press-release/522702.html

 

 

18.12.2018 на Центральному Каналі у програмі «Київський Ранок» запрошеним гостем був наш директор «Твоє Майбутнє» Половніков Богдан Владиславович. Підбивали підсумки 2018 року, та розповідали про плани на наступний рік.