Про нас

Поштовхом для створення БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «МБФ «ТВОЄ МАЙБУТНЄ» стало банальне бажання допомагати. Фонд постійно розвивається і розширює сфери своєї діяльності.

Друзі, наш фонд ще на самому початку шляху. Він молодий. Тільки почав розвиватися, тому йому вдвічі важлива підтримка людей, які дивляться на світ так само, як і ми — людей-однодумців.

Ми почали і будемо продовжувати виконувати свою місію допомоги дітям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, що мають проблеми зі здоров’ям, позбавлених, на відміну від своїх однолітків, багатьох можливостей. У наших силах розфарбувати дитинство цих дітей яскравими фарбами, подарувати їм посмішку, можливість змінити своє життя в кращу сторону і дати шанс на щасливе майбутнє.

Для нас важливо простягнути їм руку допомоги, допомогти повірити, що вони не одинокі і дати надію на чудо. У наших планах проведення великого обсягу робіт, спрямованого на реалізацію поставлених перед Фондом завдань, а також прагнення звернути увагу на існуючі проблеми і змінити світогляд кожної людини окремо та суспільства в цілому.
Ми ставимо перед собою мету не просто збирати пожертви для лікування дітей, ми хочемо, щоб Фонд розвивався і в підсумку перетворився на потужну компанію, яка буде володіти величезними можливостями і потенціалом для допомоги хворим дітям.

Головне завдання Фонду — це допомагати людям, даючи їм можливість допомагати іншим, навчитися бути щасливим тут і зараз, вміти наповнювати кожен свій день здоровим глуздом і прагненням зробити світ трішки кращим, тому що найбільший слід залишають не слова людини, а його вчинки. Приєднуйтесь до нашої естафети добра!
Кожного року Фонд постійно проводить різні акції та проекти.

Ознайомитися з уже зробленою роботою можна в рубриках – Фотозвітність та Квартальна Звітність.

Ми віримо, що участь у благодійності не тільки наповнює радістю життя людей, яким надана допомога, вона поглинає серця самих благодійників, наповнює їх життя сенсом!

Усі матеріали, фото та відео, опубліковані на сайті та в соціальних мережах БО «МБФ «Твоє Майбутнє», є власністю Фонду, їх не можна використовувати без дозволу Фонду.