Проекти

Лист Діду Морозу 2019

Розпочався 01.12.2019

Лист Діду Морозу 2019

Новий рік — це пора чудес і виконання заповітних бажань. Хто з нас не пам’ятає радісне передчуття казковості, надії, що під ялинкою очікує саме та довгоочікувана іграшка? Ми хочемо, щоб у дітей-сиріт та тих, хто залишився без піклування батьків було справжнє свято і вони вірили в добро і чарівництво. Мета проекту - забезпечити обидва заклади (340 дітей) подарунковими наборами до святкування Нового Року. Для дівчат подарунковий набір АВК №5 «Яскрава Ратуша» - 150 шт., для хлопців подарунковий набір АВК №8 «Зіркова Обсерваторія» - 190 шт. 

допомогти

Потрібно 48 057 грн

Залишилось зібрати 48 057 грн

Мрії під подушку 2019

Розпочався 21.10.2019

Мрії під подушку 2019

День Святого Миколая - це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята дітки пишуть до Миколая листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та своїм батькам. В цьому році команда фонду "Твоє Майбутнє" буде вітати дітей-сиріт в КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів». 19.12.2019 на нас чекатимуть 110 дітей, і вони дуже сподіваються, що св. Миколай про них не забуде і обов’язково приїде до їх інтернату!

допомогти

Зібрано 34 755 грн.

Залишилось зібрати 0 грн
Ігрова кімната для особливих дітей

Святошинський дитячий будинок-інтернат є соціально-медичною установою II профілю для постійного проживання 178 хлопчиків віком від 6 до 35 років з глибокою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватися і обслуговуватися, але потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Метою проекту є створення кімнат реабілітації та розвитку, що дадуть змогу дітям відволіктися від своїх моральних і фізичних страждань, зняти стрес та наповнитись знаннями. Наразі нам необхідно закупити меблі та реабілітаційне обладнання.

допомогти

Зібрано 250 000 грн.

Залишилось зібрати 0 грн

До школи з радістю !

Розпочався 12.08.2019

До школи з радістю !

Школа – інтернат № 26 Дніпровського району м. Києва функціонує з 1959 року. На сьогоднішній день - це спеціальний заклад освіти, що забезпечує здобуття певного рівня загальної середньої освіти, професійну орієнтацію і підготовку, корекційно-розвиткову допомогу дітям з особливими освітніми потребами у спеціально створених умовах. Нині зібрати дитину в школу – задоволення не з дешевих, а що можна сказати про дітей, які позбавлені батьківської опіки. Тому команда «Твоє Майбутнє» вирішила провести акцію «До школи з радістю», яка має на меті допомогти дітям із «Спеціальної школи-інтернат №26» придбати все необхідне, що вміщає шкільний портфель. Усього Шкільний Портфелик на одну дитину приблизно обійдеться у 1295 грн. Благодійний фонд "Твоє Майбутнє" планує забезпечити 5 учбових класів, у яких навчається 60 дітей шкільного віку. Загальна вартість проекту складає 77 700 грн.

допомогти

Зібрано 77 700 грн.

Залишилось зібрати 0 грн

Тримай хвилю 2019

Розпочався 18.07.2019

Тримай хвилю 2019

Позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів «Шанс» працює з 04 вересня 2015 року. За цей період вихованці школи ставали переможцями і призерами Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу, Європи та України. Правлінням фонду було вирішено відправити 15 паралімпійців ( + один супроводжуючий з цього закладу) на літній відпочинок на морі (Миколаївська область, село Рибаківка, дитячий табір «Морська хвиля»). У цьому році вартість однієї путівки на 7 днів складає 6 тисяч 370 гривень.

допомогти

Зібрано 95 550 грн.

Залишилось зібрати 0 грн

Спорт — це життя !

Розпочався 18.04.2019

Спорт — це життя !

Позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів «Шанс» (далі ПНЗ ДЮСШІ «Шанс») працює з 04 вересня 2015 року. За цей період вихованці школи ставали переможцями і призерами Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу, Європи та України. На теперішний час в ПНЗ ДЮСШІ «Шанс» працює 6 відділень спорту (боротьба греко-римська та вільна, лижні перегони та біатлон, легка атлетика, пауерліфтинг, плавання, спортивне орієнтування) в яких займаються 150  вихованців з  інвалідністю з 4 нозологій (вади слуху, зору та інтелекту, ураження опорно-рухового апарату).
Mета проекту – зібрати гроші на придбання спортивного інвентарю (Додаток №1 додається) для якісного проведення навчально-тренувальних занять тренерами-викладачами ПНЗ ДЮСШІ «Шанс».

допомогти

Зібрано 149 242 грн.

Залишилось зібрати 0 грн
КНП «Госпіталь ветеранів війни»

Госпіталь ветеранів війни є лікувальним закладом, який проводить планове оздоровлення ветеранів війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту». Крім цього, госпіталь проводить відбір хворих для оздоровлення в Український Державний медико-соціальний центр ветеранів війни, та надає організаційно-профілактичним закладам області. Також, з червня 2016 року, ефективно функціонує центр неврологічної допомоги та психологічної реабілітації учасників АТО. Госпіталь розташований у м. Бердичеві, де він був розгорнутий в 1947 році. 10.04.2014 року, на посаду головного лікаря, призначено Журбенко Павла Юрійовича. На сьогоднішній день госпіталь має 240 ліжок. Мета проекту - зібрати кошти на матеріальні потреби госпіталю і пацієнтів закладу.

допомогти

Зібрано 11564 грн.

Залишилось зібрати 0 грн
Найнеобхідніше для інтернату

КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів". Школа-інтернат для дітей з тяжкими порушеннями мовлення – забезпечує здобуття певного рівня освіти, проводить корекційно-розвиткову роботу з дітьми, які потребують корекції усного та писемного мовлення. Мета проекту – зібрати гроші на забезпечення належних умов проживання та соціально-побутового обслуговування дітей-сиріт, а саме: спортивний одяг та інвентар, садовий інвентар, побутова техніка, кухонне приладдя. Загальна вартість проекту складає 35 тисяч гривень. Усі бажаючи можуть купити інвентар з листа-прохання від дитячого будинку та відправити на нашу адресу нової пошти: 0674690571, БО МБФ "ТВОЄ МАЙБУТНЄ", місто Київ, відділення 80.

допомогти

Зібрано 35 000 грн.

Залишилось зібрати 0 грн

Палата №7 Охматдит

Розпочався 14.01.2019

Палата №7 Охматдит

Завідувач відділення інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій зі стаціонаром денного перебування у лікарні Охматдит Пономарьова Марія Андріївна звернулася до «Твоє Майбутнє» з проханням зробити косметичний ремонт у палаті 7. Щоб діти могли комфортно перебувати у палаті, нам вкрай важливо зробити необхідний ремонт, а саме: побілити стелю, вирівняти підлогу, покласти лінулеум, пофарбувати стіни, замінити батареї, двері, купити нові меблі тощо. Загальна вартість проекту: 65 130 грн.

допомогти

Зібрано 65 130 грн.

Залишилось зібрати 0 грн

Лист Діду Морозу 2018

Розпочався 17.12.2018

Лист Діду Морозу 2018

Цього Нового року «Твоє Майбутнє» приміряє костюм Діда Мороза та завітає із подарунками до Дарницького і Святошинського дитячих будинків. Там на опікуванні знаходиться 148 дівчат та 178 хлопців з глибокою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватись, але потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Загальна вартість проекту складає 31 тисячу 14 гривень 32 копійки. На одну дитину припадає 95 гривень!

допомогти

Зібрано 31 014 грн.

Залишилось зібрати 0 грн

Мрії під подушку 2018

Розпочався 18.11.2018

Мрії під подушку 2018

Щорічно десятки дітей на свято Миколая залишаються в лікарнях. В основному, це діти із важкими захворюваннями. На жаль, у хвороби немає вихідних, і вона не бере відпустку на новорічні канікули. А кожна дитина чекає дива, очікує, що Святий Миколай знайде його навіть у лікарні і покладе під подушку омріяний подарунок!

допомогти

Зібрано 17 062 грн.

Залишилось зібрати 0 грн

Заручники війни 2

Розпочався 29.10.2018

Заручники війни 2

Тисячі сімей мігрували з небезпечних регіонів, де триває війна. Під вікнами їхніх будинків щодня вибухали снаряди, а на вулицях гинули люди. Більшості переселенцям зі Сходу немає куди піти і до кого звернутися по допомогу, вони кинуті напризволяще і вимушені звертатися до сторонніх людей. У «Центрі соціальної допомоги та реабілітації» при УПЦ КП «Преображення Господнього» мешкає 86 осіб (з них 45 дітей), в більшості, це незахищені верстви населення: вагітні, немовлята, діти, діти-інваліди, інваліди, онкохворі, інсулінозалежні діабетики, пенсіонери, багатодітні сім’ї, матері-одиначки.

допомогти

Потрібно 42 000 грн

Залишилось зібрати 0 грн
Кімната реабілітації для КМБД «Берізка»

Київський міський будинок дитини "Берізка" - єдиний спеціалізований заклад медико-соціальної реабілітації для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківського піклування, з органічними ураженнями нервової  системи, та для дітей народжених ВІЛ-інфікованими матерями, ВІЛ/СНІД хворих дітей. На даний момент на опікуванні знаходиться 87 дітей віком від 0 до 4 років.
Мета проекту - забезпечити необхідним приляддям кімнату реабілітації.
Загальна вартість проекту складає 35720 грн.

допомогти

Потрібно 35 720 грн

Залишилось зібрати 0 грн

Свято 1-го дзвоника

Розпочався 23.05.2018

Свято 1-го дзвоника

Святошинський дитячий будинок завжди потребує побутової хімії та засобів особистої гігієни, таких як: пінка для гоління, станки для гоління, зубні щітки, зубні пасти, міючи засоби, пральний порошок, порошок для посудомиючої машини тощо. Для закладу, у якого на забезпеченні близько 180 дітей, це все небувала розкіш, адже держава забезпечує самий мінімум. Якщо Ви маєте змогу та бажання допомогти – дзвоніть нам по телефону 067-469-05-71.

допомогти

Потрібно 20 000 грн

Залишилось зібрати 0 грн
Звичайна допомога для незвичайних дітей

23.05.18 команда БО "МБФ ТВОЄ МАЙБУТНЄ" отримала звернення від Дарницького дитячого будинку з проханням забезпечити для дітей належні умови проживання та соціально-побутове обслуговування. Для нас всіх це звичайні речі і у повсякденному житті ми не замислюємось над тим, що потрібно купити клей для взуття, туалетний папір або полагодити кран у ванній кімнаті. А для Дитячих будинків, у яких на забезпеченні близько 150 дітей, це все небувала розкіш, адже держава забезпечує самий мінімум. Тож, давайте допоможемо незвичайним діткам такими звичайними речами!

допомогти

Потрібно 19 670 грн

Залишилось зібрати 0 грн

Кома — не крапка

Розпочався 23.05.2018

Кома — не крапка

Бартош Данило, 11 років, був збитий потягом на шляхах станції Троєщина 2. Дитина отримала множинні травми: черепно-мозкова травма, перелом основи черепа, виражений набряк мозку, травма грудної клітини, забій серця. Зараз дитина перебуває в ДКЛ №7, стан коми 2. Підключений до апарату штучного дихання. Кожен день батькам Данила обходиться близько 2500 грн (медикаментозне підтримання життя). На разі дитині потрібна дорога реабілітація, вартістю близько 1,5 мільйона гривень! Родина Данила не має таких величезних грошей, тож вони змушені звернутися за допомогою до кожного небайдужого!

допомогти

Потрібно 147 255 грн

Залишилось зібрати 0 грн

Людмила і нещадний рак!

Розпочався 18.11.2018

Людмила і нещадний рак!

До нашого директора звернулася меценат Інна, що вже неодноразово допомагала у різних проектах. Так сталося, що її подруга - Березовській Ірині - поставили діагноз C-r лівої молочної залози G-2 люмінальний В субтип T2N1M0, стадія 2В.Кл.Гр.2. Людмила зараз проходить лікування в хіміотерапевтичному відділенні Одеського Обласного Онкологічного диспансера з кінця 2018 року. Проведено вже 2 хіміотерапії і попереду ще 6. Не вистачає коштів та медикаментів на 6 курсів. Препарати, що потрібні: Ондансетрон, табл. п/о 8 мг., дексаметазон, р-р д/ін. 4 мг амп 1 мл, гептрал, табл. 500 мг, адаптол, табл. 0,5 г., урсофальк, капс. 250 мг. Загальна вартість становить 5440 гривень.

допомогти

Потрібно 2020 грн

Залишилось зібрати 0 грн

Роман і нещадний рак!

Розпочався 25.06.2018

Роман і нещадний рак!

До нашого директора звернулася меценат Інна, що вже неодноразово допомагала у різних проектах. Так сталося, що її другу - Роману Цуркану - поставили діагноз Лімфома Ходжкіна. Роман зараз проходить лікування в хіміотерапевтичному відділенні Одеського Обласного Онкологічного диспансера з січня 2018 року. Проведено вже 8(!) хіміотерапій і попереду ще 2. Не вистачає коштів лише на 1 курс. Препарати, що потрібні: Вінкрістін 2 мг, Блеоцин S 15 мг, Декарбазін 600 мг. Загальна вартість становить 2433 грн.

допомогти

Потрібно 2433 грн

Залишилось зібрати 0 грн

Даруй турботу

Розпочався 04.06.2018

Даруй турботу

Мета проекту – зібрати гроші на забезпечення належних умов проживання та соціально-побутового обслуговування хлопців із Святошинського дитячого будинку-інтернату (засоби особистої гігієни, спортивний одяг та інвентар, канцелярія, садовий інвентар, побутова техніка тощо). Тут живуть 178 хлопців від 6-ти до 35 років. Всі вони — інваліди з дитинства з вадами фізичного та розумового розвитку. Багато з них — це сироти та ті, що позбавленні батьківської опіки та піклування. Це особливі діти і вони, як ніхто інший, потребують чуйності, материнської любові та турботи. Загальна вартість проекту складає 40 тисяч 303 гривень!

допомогти

Потрібно 40 303 грн

Залишилось зібрати 0 грн

Жага до життя

Розпочався 02.04.2018

Жага до життя

Сверіпа Богданчик, 2 рочки. Діагноз — спінальна м’язова атрофія 1 тип, найважча форма перебігу хвороби. У свої майже 3 рочки Богданчик був у реанімаціях 5 разів. Останній раз це було довготривале перебування близько 6міс, 4 з яких дитина знаходилася на апараті ШВЛ.

На сьогодні через складність хвороби, Богданчик не сидить, не тримає голову, не стає на ножки, самостійно не їсть, не повертається. Потребує дорогого обладнання для підтримки комфортного життя на загальну суму близько 70 000 грн.

допомогти

Потрібно 68 906 грн

Залишилось зібрати 0 грн

Пасхальний кошик

Розпочався 07.04.2018

Пасхальний кошик

Коли береш – наповнюєш руку, коли віддаєш – наповнюєш серце! Добрі справи актуальні завжди, а своєї особливості та чарівності вони набувають напередодні Великодніх Свят.

Благодійний фонд «Твоє Майбутнє» провів акцію «Пасхальний кошик» для 15 людей похилого віку «Спеціалізованого закладу для проживання громадян похилого віку та інвалідів». Це, мабуть, той нечастий випадок, коли нас не просили про допомогу, а ми самі вирішили виділити додаткові кошти і зробити приємно!

допомогти

Зібрано 3 489 грн

Залишилось зібрати 0

Юний Ліонель Мессі

Розпочався 21.03.2018

Юний Ліонель Мессі

Сашкові – вісім років. Він ходить до другого класу, займається футболом і плаванням, непогано володіє м’ячем і мріє бути як Ліонель Мессі. На перший погляд, нічого не вирізняє його з-поміж однолітків, окрім хіба що нижчого зросту. Насправді ж, у той час як його друзі побоюються навіть чергового щеплення, Сашко звик до ін’єкцій. Щоб рости він має отримувати на місяць сім ампул дороговартісного препарату, що стимулює ріст. «Зомактон», що так необхідний Сашкові коштує 2760 грн. Один місяць лікування обходиться батькам більше ніж у 20 000 грн!

допомогти

Потрібно 20 678 грн

Залишилось зібрати 0

Медичне ліжко для Анюти

Розпочався 16.03.2018

Медичне ліжко для Анюти

У нашій країні багато людей, які потребують спеціального догляду. Але команда «Твоє Майбутнє» звернула особливу увагу на «Спеціалізований заклад для проживання громадян похилого віку та інвалідів», який утримує 15 громадян похилого віку. Серед них є Аня. Аня — інвалід з дитинства, хвора на ДЦП. І вона як ніхто потребує спеціалізованого медичного ліжка, яке коштує 38 тисяч 890 грн. Ми з вами не можемо додати днів до життя невиліковних і часто одиноких людей похилого віку, але ми можемо створити їм людські умови до кінця!

допомогти

Потрібно 38 890 грн

Залишилось зібрати 0

Ми поруч!

Розпочався 16.02.2018

Ми поруч!

Мета проекту – зібрати гроші на забезпечення належних умов проживання та соціально-побутового обслуговування дівчаток з Дарницького дитячого будинку-інтернату (миючі і чистячі засоби, пральний порошок, чайні ложки тощо). Тут живуть 149 дівчаток від 7-ми до 35 років. Всі вони — інваліди з дитинства, з вадами фізичного та розумового розвитку. Багато з них — це сироти та ті, що позбавленні батьківської опіки та піклування. Це особливі діти і вони, як ніхто інший, потребують чуйності, материнської любові та турботи. Загальна вартість проекту складає 20 000 грн!

допомогти

Зібрано 30 271 грн

Залишилось зібрати 0

Я хочу чути!

Розпочався 09.01.2018

Я хочу чути!

У відділенні дитячої токсикології, інтенсивної та еферентної терапії лікарні «Охматдит» вже більше 5 років знаходиться на стаціонарі Ярослав, який чекає на донорську нирку. Три рази на тиждень хлопчик ходить на гемодіаліз, який за 5 років майже вбив його слух… На разі у дитини стоять слухові апарати, але вони не дозволяють йому чути належним чином та нормально спілкуватися із однолітками. Зараз єдиним способом допомогти Ярославчику є встановлення нових більш дорогих і якісних слухових апаратів, вартістю 40 000 грн.

Благаємо допомоги у кожного небайдужого! Ярославчик хоче чути!

допомогти

Потрібно 35 000 грн

Залишилось зібрати 0 грн

Лист Діду Морозу

Розпочався 27.11.2017

Лист Діду Морозу

Новий рік – час, коли усі чекають на подарунки, знаходяться в очікуванні якогось фантастичного дива, коли в чудеса вірять навіть дорослі, а діти радуються, передчуваючи бажаний подарунок. Цього Нового року «Твоє Майбутнє» приміряє костюм Діда Мороза та завітає із подарунками до Дарницького дитячого будинку-інтернату. Там на опікуванні знаходиться 148 вихованок з глибокою розумовою відсталістю. Подарункові набори для дівчаток складатимуться з іграшки, цукерок та шоколаду. Ціна одного набору складатиме 300 грн. Загальна вартість проекту 44 400 грн.

допомогти

Потрібно 15 970 грн

Залишилось зібрати 0

Мрії під подушку

Розпочався 13.11.2017

Мрії під подушку

Щорічно десятки дітей на свято Миколая залишаються в лікарнях. В основному, це діти із важкими захворюваннями. На жаль, у хвороби немає вихідних, і вона не бере відпустку на новорічні канікули. А кожна дитина чекає дива, очікує, що Святий Миколай знайде його навіть у лікарні і покладе під подушку омріяний подарунок!

допомогти

Зібрано 33 520 грн.

Залишилось зібрати 0
Подаруй Стасику життя. Реабілітація.

Дорогі наші друзі та меценати, ми знову змушені звернутися до Вас по допомогу! Усі пам’ятають скандальний випадок із Стасиком Пендюром із ТСН та інших джерел ЗМІ.

Діагноз – прогресуюча гідроцефалія, гнійний менінгоенцефаліт, вентрікуліт, симптоматична епілепсія, затримка психо-моторного розвитку.

Дитинка йде на поправку, але потребує дуже дорогої комплексної реабілітації, вартістю 100 000 грн.

допомогти

Зібрано 115 046 грн.

Залишилось зібрати 0

Подаруй Стасику життя

Розпочався 7.09.2017

Подаруй Стасику життя

Коли Стасику було 3 місяці, власна мати нанесла йому тяжку травму голови, дитина захворіла на гідроцефалію, а цього року – на бактеріальний менінгіт. Мати і батько відмовилися від нього. Залишилася тільки бабуся – Світлана Володимирівна, яка кожен свій день проводить із онуком у лікарні, очікуючи на його одужання. На сьогоднішній момент один день життя Стасика обходиться у 1000 грн мінімум! Лікарі озвучують тривалість лікування дитини – 5-6 місяців. Після цього потрібно буде ставити новий шунт у голову, вартість якого 100 000 грн! Бабуся у відчаї, грошей їй вже немає де брати! Не будь байдужим – подаруй дитині життя!

допомогти

Зібрано 39 500 грн.

Залишилось зібрати 0

Дюймовочка Віталіна

Розпочався 23.09.2017

Дюймовочка Віталіна

У свої 12 років тендітна дівчинка Віталінка зростом усього лише 130,7 см і важить 40 кг. Діагноз – гіпохондроплазія, А1Д1 тип наслідування. Два роки назад Віталінці призначили лікування препаратами гормонами зросту і з того моменту вона виросла на цілих 10 см! А до цього без препаратів дівчинка росла 1 см в рік. Гормональний препарат, що так необхідний нашій дюймовочці, Диферелін, коштує 3534 грн.

допомогти

Зібрано 16 048 грн

Залишилось зібрати 0 грн
Ніколетта – життя без обмежень

Коли Ніколетті був рік, вона захворіла на менінгоєнцифаліт. Наслідком хвороби став правобічний геміпарез та розумові вади, до того ж, у неї бувають напади судом. Мати дитину покинула, залишився тільки батько. Він піклується про дитину що є сили — ходить з донькою на іпотерапію та заняття з психологом і логопедом, кожен місяць купує ліки від судом, заміняє Ніколетті рідну мати! Ми відкриваємо збір коштів на реабілітаційний курс Ніколетти 15000 грн та ліки від судом 2100/місяць (потрібно забезпечити дитину щонайменше на 6 місяців). Давайте усі разом допоможемо Ніколетті жити без обмежень!

допомогти

Зібрано 27 600 грн.

Залишилось зібрати 0

Заручники війни

Розпочався 11.09.2017

Заручники війни

Тисячі сімей мігрували з небезпечних регіонів, де триває війна. Під вікнами їхніх будинків щодня вибухали снаряди, а на вулицях гинули люди. Більшості переселенцям зі Сходу немає куди піти і до кого звернутися по допомогу, вони кинуті напризволяще і вимушені звертатися до сторонніх людей. У «Центрі соціальної допомоги та реабілітації» при УПЦ КП «Преображення Господнього» мешкає 86 осіб (з них 45 дітей), в більшості, це незахищені верстви населення: вагітні, немовлята, діти, діти-інваліди, інваліди, онкохворі, інсулінозалежні діабетики, пенсіонери, багатодітні сім’ї, матері-одиначки.

допомогти

Зібрано 43 239 грн

Залишилось зібрати 0

Мовний бар’єр дитинства

Розпочався 26.09.2017

Мовний бар’єр дитинства

Братик і сестричка — Іванко та Алінка з раннього дитинства мають діагноз F 80.1 — розлад експресивної мови (сенсомоторна алалія 1-2 рівня). Це специфічне порушення розвитку, при якому здатність дитини використовувати виразну розмовну мову помітно нижче рівня, відповідного його розумовому віку, хоча розуміння мови знаходиться в межах норми. Для лікування необхідні дорогі ліки – Цереброкурін. Не будьте байдужими!

допомогти

Зібрано 8080 грн

Залишилось зібрати 0
Шкільний портфелик до 1 вересня

«Центр реабілітації та соціальної допомоги» знаходиться у смт. Коцюбинське, вул. Лісова 21-а. Починаючи з березня 2014 р. «Центр соціальної допомоги та реабілітації» при УПЦ КП «Преображення Господнього» почав приймати людей, які були вимушені покинути свої домівки, рятуючи своє життя та життя своїх дітей від бойових дій на Сході.
У Центрі 40 дітей (24 хлопчиків, 16 дівчаток) шкільного віку, яким вже менш ніж через місяць йти до школи. Акція «Шкільний портфелик до 1 вересня» має на меті допомогти дітям з «Центру соціальної допомоги та реабілітації» при УПЦ КП «Преображення Господнього» придбати все необхідне, що вміщає шкільний портфель.

допомогти

Зібрано 12 876 грн.

Залишилось зібрати 0

Шанс на здорове майбутнє!

Розпочався 06.07.2017

Шанс на здорове майбутнє!

Осмоловський Герман, 6 років. Діагноз – стеноз загального стовбура лівої коронарної артерії. Від народження у хлопчика були виявлені проблеми з серцем і це вже не перша операція, що його очікує. Багатодітна мати, Шмідт Інна Іванівна, самостійно придбати стент для операції не має можливості, адже окрім Германа в неї ще 5 дівчаток: Анастасія, Маргарита, Юліана, Вероніка та Аріадна, грошей катастрофічно не вистачає!
Не будь байдужим – подаруй дитині шанс на життя!

допомогти

Зібрано 42 000 грн.

Залишилось зібрати 0

Тримай хвилю!

Розпочався 09.06.2017

Тримай хвилю!

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва надає психологічні, соціально – педагогічні, соціально – медичні, юридичні та інформаційні послуги дітям та молоді з функціональними обмеженнями і членам їх сімей. В ЦСПР допомагають розвитку моторики, розумових здібностей, мови та емоційної сфери, педагогічними, психологічними та тренінговими методами.

допомогти

Зібрано 161 280 грн.

Залишилось зібрати 0

Хто як не ми?..

Розпочався 15.02.2017

Хто як не ми?..

Дарницький дитячий будинок-інтернат утримує на вихованні 148 дівчат – інвалідів з дитинства 1 та 2 груп. Дівчата з глибокою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватись і обслуг овуватись, потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Усі вихованки дуже працьовиті та талановиті. Люблять шити, вишивати, малювати та розвиватися.

допомогти

Зібрано 35 332 грн.

Залишилось зібрати 0
Нагодуй дитину з дитячого будинку

25 липня 2017 року до нашого благодійного фонду «Твоє майбутнє» звернулася заступник директора Дарницького дитячого будинку-інтернат – Цебрик Вікторія Миколаївна з проханням про забезпечення інтернату продуктами харчування, а саме: цибуля 150 кг; морква 70 кг; капуста 100 кг; буряк 100 кг; часник 20 кг.

допомогти

Зібрано 4766,04 грн

Залишилось зібрати 0