Розпочався 14.09.2020

Вперед за нагородами!

Зібрано 143 500 грн.

Позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів «Шанс» (далі ПНЗ ДЮСШІ «Шанс») працює з 04 вересня 2015 року. За  цей період вихованці школи ставали переможцями і призерами Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу, Європи та України. На теперішний час  в  ПНЗ  ДЮСШІ «Шанс» працює 6   відділень  спорту ( боротьба греко-римська та вільна, лижні перегони та біатлон, легка атлетика, пауерліфтинг, плавання, спортивне орієнтування) в яких займаються 150  вихованців з  інвалідністю  з  4 нозологій  ( вади слуху, зору та інтелекту, ураження опорно-рухового апарату).

Враховуючи  викладене, адміністрація ПНЗ ДЮСШІ «Шанс»  звертається до  нашого фонду за допомогою  у закупці абонементів у Спортклуб "Sport Life" у кількості 41 шт. у період з 01.11.20 по 31.10.21 для якісного проведення навчально-тренувальних занять тренерами-викладачами ПНЗ ДЮСШІ "Шанс". (Додаток 1).


Фото спортсменів з нашої зустрічі в минулому роціУсім привіт! Ми раді повідомити, що 24.12.20 нарешті змогли завітати на тренування наших спортсменів з ПНЗ ДЮСШІ "Шанс", для яких ми проводили проект "Вперед за нагородами". Усі діти в захваті від басейну "Планета Спорт", де ми закупляли абонементи для наших спортсменів! Ми щиро дякуємо нашим постійним партнерам та друзям, які допомогли реалізувати цей проект! Без Вас ми би нічого не змогли. 


rotate-foto