UA | EN
Розпочався 04.03.2023

Відновлення

Зібрано 666 000 грн.
Залишилось зібрати 1 337 856 грн
Допомогти

Сьогодні для України багато її героїв отримують поранення різного ступеня тяжкості під час ведення бойових дій. Звичайно, їм надається перша медична допомога і кваліфікована, і спеціалізована у військових госпіталях та спеціалізованих медичних закладах. Але дуже важливе значення має також і подальша реабілітація військовослужбовців для відновлення їх функцій і можливості повноцінно працювати і жити в суспільстві.

Саме тому Благодійний Фонд "Твоє Майбутнє" підписав меморандум про співпрацю з Центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дарницького району, м. Києва в рамках проекту - "Відновлення".

Проект спрямований на професійну підтримку для відновлення психоемоційного та фізичного стану всім учасникам бойових дій. Ми пропонуємо пораненим бійцям, комплексну програму реабілітації 21 день (фізичний терапевт, реабілітолог та помічник, ерготерапевт, військовий психолог). 

Напрямки роботи центру:

 1. Комплексна реабілітація після мінно-вибухових, кульових та уламкових поранень;
 2. Відновлення після інсульту, черпно-мозкових травм та інших уражень ЦНС;
 3. Корекція хронічного больового синдрому при патологіях хребта, опорно-рухового апарату;
 4. Заживлення ран;
 5. Відновлення функції після оперативних втручань опорно-руховогу апарату на відновлювальному періоді;
 6. Відновлення функцій організму після контузії;
 7. Реабілітація після поранень;
 8. Реабілітація після опіків та побутових травм;
 9. Реабілітація після переломів та вивихів;
 10. Відновленя психоемоційного стану: покращення сну, зменшення відчуттів при підвищенні частоти серцевого ритму ("комок в горлі", відновлення функціонування вегетативної нервової системи)

 

До базової програми реабілітації на 21 день входять:


 1. Соціальне таксі;
 2. Комплексне обстеження пацієнта та тестування за клініко-реабілітаційними шкалами для виявлення всіх порушень та обмежень, наявних у пацієнта;
 3. Складання реабілітаційної програми - добір адекватних методів лікування та реабілітації для даного пацієнта, коригування програми в ході реабілітації;
 4. Навчання родичів догляду за пацієнтом, сприяння його самообслуговуванню та правильній комунікації з пацієнтом;
 5. Консультації інших вузьких спеціалістів;
 6. ЛФК та механотерапія;
 7. Кінезотерапія - лікування рухом;
 8. Заняття на тренажерах з додатковими засобами для відновлення;
 9. Робота з психологом;
 10. Фізична терапія відновлення всіх функцій та навичок;
 11. Постановка SMART цілей та досяглення мети;
 12. Фізіотерапія;
 13. Електротерапія;
 14. Массаж;
 15. Складання домашньої реабілітаційної програми після проходжння реабілітації в центрі;
 16. Рекоментадії від спеціалістів по закінченню курсу.

Комплекс буде підбирається індивідуально для кожного, в залежності від: стану людини та патології з якою людина звернулась, втрачених навичок та складності відновлювального процесу.


Пакет документів для отримання реабілітації: копія паспорту, копія ІПН, копія посвідчення учасника бойових дій, медична документація та виписка якщо людина перебуває у шпиталі, висновок військової комісії.Для реалілізації проекту в першу чергу нам потрібно придбати реабілітаційне обладнання якого не вистачає а саме: гінометр - 2шт., автоматичний тонометр - 1шт., бруси для відновлення навиків ходьби P/U - 1шт., степ-платформи - 2 шт., еспандер для ніг Бубновського(гумовий) та для рук - 4 шт., м'ячі їжаки - 10 шт., еспандер тренажер для пальців рук - 4 шт., набір резинок до тренажера - 4 шт.,  м'яч 120 см. - 1шт., утяжичі 0,5 кг, 1 кг, 1,5 кг, 2,5 кг, 3 кг, 5кг кожного по 2 шт, пульсометр - 1 шт., тенісні м'ячі - 6 шт., гра "Дженга" - 1 шт., дерев'яні пазли - 2 шт. Загальна вартість необхідного майна скаладє  95 тисяч 856 гривень.
Усі бажаючі можуть разом з нами передати необхідні позиції або відправити на нашу адресу нової пошти: м Київ, відділення 80, БО МБФ "ТВОЄ МАЙБУТНЄ", +38(067)469-05-71


24.04.23 завдяки допозі наших меценатів ми завітали до Центру комплексної реабілітації Дарницького р-н, та передали необхідне обладнання якого не вистачало для проводження реабілітації поранених героїв. 1-й кошторис проекту закрито повністю! Величезна подяка усім, хто прийняв участь в реалізації проекту!
Для реалізіції всього проекту ми плануємо придбати 45 комплексів реабілітації для 45 військових ЗСУ які отримали пораненя! Вартість одного курсу реабілітації (16 занять на місяць + військовий психолог, тривалість 3,5-4 години на день) коштує 42400 гривень. Загальний бюджет проекту з урахуванням обладнання складає 2 003 856 гривень!


 


Друзі, ділимось з Вами проміжними досягненнями наших бійців, що проходять реабілітацію в рамках нашого проекту!


Валерій, боєць 36-ї бригади. До початку реабілітації не міг ходити без милиць, після 2-х тижнів терапії вже залишив милиці та продовжує відновлення бех них!


Арсеній, боєць 241-ї бригади. Після оборони Бахмуту, має гострий біль в грудному відділі, хронічна втома, проблема з колінами. На зараз має сили тренуватися навіть на силових тренажерах!


Юрій, боєць 110-ї бригади. Після поранення не працювала ліва рука. На сьогодні біль зменшився, відновлюється рухливість пальців!


Денис, боєць 36-ї бригади (Азовсталь). Поранення в шию, зменшили больовий синдром та стискання шиї. Наразі ліг на операцію, після чого повернеться до реабілітації!


На черзі наступна група бійців на реабілітацію. Також, цього разу ми, як завжди, зебезпечили центр необхідним обладнанням та розхідними матеріалами. Далі більше! Тому ми як ніколи потребуємо Ваших донатів! 
graphic element graphic element graphic element graphic element graphic element

Поширені запитання

 • З якими проблемами можна звернутись до фонду?

  Пропонуємо захисникам можливість безкоштовно пройти курс реабілітації:

  • Комплексне відновлення після мінно-вибухових, кульових та уламкових поранень;
  • Відновлення після інсульту, черпно-мозкових травм та інших уражень ЦНС;
  • Корекція хронічного больового синдрому при патологіях хребта, опорно-рухового апарату;
  • Заживлення ран;
  • Відновлення функції після оперативних втручань опорно-руховогу апарату на відновлювальному періоді;
  • Відновлення функцій організму після контузії;
  • Реабілітація після поранень;
  • Реабілітація після опіків та побутових травм;
  • Реабілітація після переломів та вивихів;
  • Відновлення психоемоційного стану: покращення сну, зменшення відчуттів при підвищенні частоти серцевого ритму ("комок в горлі", відновлення функціонування вегетативної нервової системи)
 • Які документи потрібні для заявки

  Копія паспорту, копія ІПН, копія посвідчення учасника бойових дій, медична документація та виписка якщо людина перебуває у шпиталі, висновок військової комісії.

 • Чи допомагаєте ви, якщо у військового немає київської прописки?

  Так, але у вас має бути можливість перебувати на в Київі протягом 25-30 днів. На жаль, ми не можемо забезпечити для вас проживання, але ми зможемо забезпечити вас безкоштовним трансфером до реабілітаційного центру протягом 21 дня програми.

 • Де проходить реабілітація?

  У Дарницькому центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

 • Скільки коштує реабілітація?

  Участь у програмі реабілітації для захисників повністю безкоштовна. Для цього ми збираємо донати від небайдужих українців.

  Якщо ви хочете підтримати програму реабілітації на будь-яку суму, натисніть тут.

  Завдяки вам ми зможемо забезпечити 45 курсів реабілітації для захисників протягом наступних півроку.

 • Чи допомагаєте ви з трансфером до місця реабілітації?

  Так, ми можемо вас відвозити з дому на процедури і назад. Це – безкоштовно і є частиною нашої програми.

 • Яким чином ухвалюється рішення, хто отримує можливість пройти реабілітацію?

  Пропускна здатність реабілітаційного центру доволі обмежена. Наразі ми можемо організувати реабілітацію 45 захисників протягом 6 місяців.

 • Чи можу я стати волонтером фонду?

  Звичайно ТАК! Пишіть нам на пошту info@yourfuture.in.ua , вказуйте в темі листа «Волонтерство» і ми з Вами обов’язково зв’яжемося.

 • Чи можу я допомогти фонду чимось окрім грошей?

  На нашому сайті Ви можете знайти розділ, який називається «Співпраця». Там все дуже детально описано.

 • Чи співпрацюєте ви з іншими фондами?

  Ми завжди відкриті до співпраці! Пишіть нам на пошту info@yourfuture.in.ua , указуйте в темі листа «Співпраця» і ми з Вами обов’язково зв’яжемося.

 • Я перерахував кошти на допомогу проекту кілька днів тому, але на сайті не змінилась сума збору. Чому?

  Сума збору автоматично змінюється в кінці робочого дня.

 • Як мені переконатись, що благодійні внески не крадуть?

  Наш фонд регулярно та вчасно звітує про свою діяльність перед державними органами. Також абсолютно кожен благодійник по закінченню проекта отримує від фонду звітність про цільове використання коштів на свою електронну пошту, а у кінці кожного кварталу ми викладаємо на сайт Квартальну звітність, де Ви можете побачити найбільших Благодійників кварталу, скільки пожертви було зібрано і скільки витрачено.

rotate-foto