UA | EN

Співпраця

Офіційним партнером фонду є компанія EasyPay. Благодійний фонд «Твоє майбутнє» можна знайти в терміналах поповнення.

Міжнародний глянцевий журнал «Number One Magazine» також підтримує діяльнисть нашого фонду. Дякуємо за співпрацю.

Якщо Ви — власник малого або середнього бізнесу, Ви можете встановити у себе в магазині/ресторані/аптеці тощо charity box від «Твоє Майбутнє» для збору коштів на поточні проекти фонду. Усі кошти будуть направлені на програми розвитку та соціальної адаптації дітей із дитячих будинків України!На сьогоднішній день наші бокси вже встановлені за такими адресами: вул. Михайла Донця, 2А (магазин «Наш Дворік»), вул. Генерала Воробйова, 13Е ( «Мінімаркет»), вул. Радужна, 13 ( Будівельний магазин «Будівельник»).

Пропозиція про співпрацю благодійного фонду «ТВОЄ МАЙБУТНЄ»

Керівництво БО «МБФ «ТВОЄ МАЙБУТНЄ» пропонує Вам стати нашим офіційним партнером.

Чому важливо допомагати некомерційним організаціям?

У сучасній Україні суспільний лад нестабільний, він динамічно розвивається і змінюється. Люди усвідомлюють, що турботу про соціум неможливо покладати на одну лише державу — благополуччя народу полягає в безоплатній взаємодопомозі. Найпростіший спосіб підтримати цей рух — співпрацювати з некомерційними організаціями, які обрали своєю місією непросту справу — допомогу.

Допомога хворим дітям. Допомога сиротам. Допомога малозабезпеченим та багатодітним сім’ям. Ми не лікарі і не чарівники. Але в наших силах діяти в інтересах слабких, роблячи внески, пожертвування або витрачаючи час на пошук і залучення тих, хто може допомогти.

Благодійний фонд «Твоє Майбутнє» використовує доступні ресурси для досягнення цих цілей:
  • надання матеріальної та іншої допомоги тяжкохворим дітям;
  • надання допомоги матерям-одиначкам, багатодітним сім’ям або сім’ям, які втратили годувальника;
  • соціальна підтримка та захист дітей, які втратили батьків;
  • сприяння у вихованні громадянського суспільства і формуванні здорових цінностей у підростаючого покоління;
  • фінансова та інша допомога державним Центрам реабілітації для інвалідів;
  • фінансова та інша допомога Центрам і притулкам допомоги біженцям із зони бойових дій тощо.

Будь-яка, навіть, сама незначна на перший погляд підтримка у нашій роботі — безцінна. Погоджуючись на співпрацю, Ви берете участь у долі дитини, цілої родини або іншої людини. Саме Ваша допомога може врятувати життя, дати шанс на одужання і майбутнє.

Чому важливо робити пожертвування саме через благодійний фонд?

Ви, як приватна або юридична особа, можете допомагати людям і організаціям безпосередньо. Наприклад, Ви можете передати у дитячий будинок дорогу апаратуру, одяг або фінансову підтримку на реалізацію проектів для вихованців. Але Ви не зможете нічого зробити, якщо недобросовісні керівники дитячого будинку присвоять собі все, що Ви пожертвували: закон на їхньому боці.

Благодійний фонд, будучи некомерційною організацією, має повне юридичне право перевірити чи дійшла допомога до адресата. Причому благодійний фонд може запросити документи і фотозвіти навіть через тривалий час.

Роблячи пожертву через фонди, Ви можете бути впевнені, що речі і грошові кошти не потраплять ні до кого в кишеню.

Партнери благодійного фонду «Твоє Майбутнє»

Партнерами та помічниками Фонду виступають такі компанії та організації: ПАТ КБ «Приватбанк», ПрАТ «Фарлеп-Інвест», ТОВ ГМБХ «Штрубе Україна», ДП «Житомирський бронетанковий завод», ТОВ «Будинок Іграшок», ТОВ «Київгума», УАО «Фітофарм», Адвокатська Компанія «Соколовський і партнери», Корпорація «Індустріальний союз Донбасу», Аптека «Лікія», Юридична фірма «Городиський та Партнери», Страхова компанія «АХА Страхування», Takudis event school, Madshow Team, ТОВ ЛТД «Гледфарм», БО «МБФ на честь Покрови Пресвятої Богородиці».

Як стати партнером?

Будь-яка компанія може стати партнером Благодійного Фонду «Твоє Майбутнє». Далі перераховані деякі можливі формати співпраці, але ми відкриті для Ваших ідей. З усіх питань Ви можете звернутися по телефону фонду або по e-mail. Ми раді будь-якій допомозі!

ВСТАНОВЛЕННЯ ЯЩИКА ДЛЯ ЗБОРУ ПОЖЕРТВ

За допомогою ящиків для пожертвувань Фонд мав би змогу надавати допомогу людям.

Ящик надається нами, Вам потрібно лише встановити його у себе. На ящику розміщуються координати фонду і дані по тій чи іншій акції, яка є пріоритетною для реалізації. При встановленні ящика укладається договір. У міру наповнення ящика комісія з представників фонду і Вашої організації інкасує кошти.

СПІЛЬНІ АКЦІЇ НА ПІДТРИМКУ ТИМ, ХТО ПОТРЕБУЄ

Це можуть бути публічні PR-акції (аукціони, концерти, виставки), спонсорська участь.

ТЕХНІЧНА І ОРГАНІЗАЦІЙНА ДОПОМОГА

Видання буклетів, банерів, надання рекламних площ, створення відеороликів, підтримка соціальних мереж Фонду і т.д.

АДРЕСНА ДОПОМОГА

Пряма фінансова допомога — перерахування грошових коштів у якості пожертви на рахунок Благодійного Фонду «Твоє Майбутнє».

КОРПОРАТИВНЕ ВОЛОНТЕРСТВО

Ви можете допомогти усім колективом. Ми організуємо спільну благодійну акцію: висадка дерев, виїзд у дитячий будинок, допомога притулку для бездомних тварин та інше. Варіанти можуть бути будь-якими.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПАРТНЕРСТВО

Під інформаційним партнерством мається на увазі анонсування, висвітлення заходів і новин фонду або компанії. При організації спільних акцій цей процес буде двостороннім.

Детальніше про програми фонду, умови та можливості співпраці можна дізнатися, написавши нам на пошту info@yourfuture.in.ua або зателефонувавши за телефоном +38 (067) 469-05-71

З повагою,
Директор БО «МБФ «Твоє Майбутнє»
Половніков Богдан Владиславович

rotate-foto