UA | EN
foto graphic element graphic element

Відкритий проект

Розпочався 02.05.2023 Сонячні канікули
НАША ЦІЛЬ:

На забезпеченні фонду перебуває Центр соціальної адаптації та інтеграції молоді з особливими потребами "We Can" м. Київ, вул. Юрія Литвиновського, 82-а. У цьому році команда нашого фонду вирішила провести наш традиційний проект по відправці детей з особливими потребами на відпочинок але цього разу трохи маштабніше адже через війну ми не можемо відправити дітей на відпочинок до Одеської області, тому було прийнято рішення здійснити поїздку у літній табір "Разом" який розташований в південно-східній частині Болгарії на березі моря на невеличкому півострові в південній частині Приморсько-Бей, 56 км на південь від Бургас. За нашими підрахунками для реалізації усього проекту нам необхідно зібрати 335296 гривень. Вартість пакетного туру на одну людину (трансфер, проживання, харчування) складає 12896 гривень.

Зібрано 182 096 грн.
Залишилось зібрати 153 200 грн
graphic element
turquoise-dot yellow-brush yellow-brush

Ми вже допомогли

Розпочався 01.01.2023

Подаруй тепло

З жовтня 2022 року росія нанесла удари по обʼєктам електроенергетики України 51 раз, серйозно пошкодженно вже 40% усієї енергетичної інфраструктури України, зокрема ТЕС, ТЕЦ, та ГЕС. У Києві через ракетні обстріли росіян пошкоджено два обʼєкти критичної інфраструктури, внаслідок чого в будинках намає світла, тепла та води, нажаль, не виключенням стали і дитячі будинки. Саме тому, ми плануємо провести благодійний проект "Подаруй тепло" для дитячих будинків міста Києва, Київської області а також 5-х підрозділів Збройних Сил України які дислокуються в Донецькій області, з метою забезпечення закладів та військових, безперебійними елементами подачі тепла та світла, щоб під час зими вони перебували у комфортних умовах. Загальний бюджет проекту складає 679 тисяч 512 гривень для закупівлі 10 дизельних генераторів Valkenpower 230V/400V 10 кВт, однин генератор з урахуванням доставки в Україну коштує 67951 гривню.

Зібрано 679 512 грн.

Розпочався 01.01.2023

Різдвяне диво

На сьогоднішній день у світі з’явилася традиція: дарувати подарунки сиротам, знедоленим та хворим діткам. І кожного року, небайдужі до чужого лиха люди, створюють невеличке свято для сиріт або бідних сімей. Різдвяні свята не є вийнятком тому команда благодійного фонду "Твоє Майбутнє" розпочинає 2023 рік з позитиву. На забезпеченні фонду перебуває Відділення надання соціальних послуг дітям з інвалідністю Деснянського району м. Києва в якому перебуває 115 дітей з інвалідністю. Правлінням фонду було прийнято рішення забезпечити заклад (115 дітей) подарунковими наборами а саме: 1) подарунковий набір АВК №6 «Дім в Лапланлії» - 115 шт., 2) суміш горіхів "Снек Драйв kids nuts" - 115 шт., 3) суміш сухофруктів "Снек Драйв" - 115 шт. Зустріч з дітьми відбудеться 16.01.23 м. Київ, проспект Червоної Калини, 10А о 11:00 (Відділення надання соціальних і реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю).

Зібрано 57 500 грн.

Розпочався 14.11.2022

Мрії під подушку

Цього разу «Твоє Майбутнє» приміряє костюм Святого Миколая та завітає із подарунками до Дарницький дитячий будинок інтернат (м. Київ, вул. Ялинкова, 58/60), на опікуванні інтернату знаходиться 210 вихованок дівчат, віком від 7 до 35 років, інвалідів з дитинства, інвалідів 1 і 2 групи часина дітей в закладі це пересиленці з Богодухівського дитячого будинку-інтернату (Харківської області) які були вимушені тікати від війни. Правлінням фонду було прийнято рішення забезпечити заклад (210 дітей) подарунковими наборами до святкування Дня Святого Миколая а саме: 1) подарунковий набір АВК №6 «Дім в Лапланлії» - 210 шт., 2) суміш горіхів "Снек Драйв kids nuts" - 210 шт., 3) суміш сухофруктів "Снек Драйв" - 210 шт., 4) фруктовий набір (мандарини 150 кг, банани 150 кг, ківі 150 кг.) Загальний бюджет проекту складає 105 тисяч гривень, набір на одну дитину коштує 500 гривень.

Зібрано 105 000 грн.

Розпочався 10.05.2022

Обпалені війною

Друзі у ці складні часи ми дуже просимо Вашої підтримки! У зв'язку з початком війни велика територія нашої дежави опинилась під окупацією. Починаючи з 02.04.22 частина військ агресора почала відходити з Київської та Чернігівської області залишаючи після себе розруху та біль. Саме тому ми вирішили зробити гуманітарну місію до Чернігівської області (місто Остер, місто Десна та інші), Київської області (місто Буча, місто Гостомель та місто Бородянка) з метою допомогти постраждалим від війни дітям, людям похилого віку та вагітним жінкам. Детальний список усього необхідного для постраждалих сімей (близько 300 сімей): медикаменти, продукти харчування, дитячі суміші, памперси, дитячі та дорослі засоби особистої гігієни, дитячий одяг, іграши та інше. Загальна вартість усього необхідного складає 585098 гривень. Набір на одну родину буде коштувати 1950 гривень. Усі бажаючі можуть разом з нами відвідати постраждалі сім'ї та привезти з собою необхідні позиції або відправити на нашу адресу нової пошти: м. Київ, відділення 80, БО МБФ ТВОЄ МАЙБУТНЄ, 0674690571.

Зібрано 585 098 грн.

Розпочався 16.11.2021

Мрії під подушку

День Святого Миколая - це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята дітки пишуть до Миколая листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та своїм батькам. Бюджет кожної сім’ї, яка веде боротьбу із хворобою, завжди виснажений, тому графа з написом «подарунки» у ньому, зазвичай, не передбачена. Але діти з дитячого будинку, як ніхто, заслуговують на радість і казку. Правлінням фонду було прийнято рішення забезпечити обидва заклади (340 дітей) подарунковими наборами до святкування Дня Святого Миколая. Для дівчат подарунковий набір АВК №5 «Новорічна сумочка» - 190 шт., для хлопців подарунковий набір АВК №6 «Дім в Лапландії» - 150 шт., суміш горіхів "Снек Драйв" - 190 шт., суміш сухофруктів "Снек Драйв" - 150 шт., мандарини - 150 кг., банани - 150 кг., ківі - 150 кг.

Зібрано 74 923 грн.

Розпочався 20.09.2021

Ми можемо

На забезпеченні фонду знаходиться Центр Соціальної адаптації та інеграції для дітей та молоді з особливими потребами "WeCan". Основний напрямок розвитку дітей та молоді з особливими потребами. Включає в себе навчання дітей з ментальними порушеннями розвитку за адаптивними програмами навчання з максимальним прикладним застосуванням здобутих навичок до життя у соціумі. Навчання у першу чергу має бути сконцентроване на здобутті навичок необхідних для майбутнього працевлаштування молоді з інвалідністю. Мета проекту - забезпечити Центр соціальної адаптації та інтеграції дітей та молоді з особливими потребами "WeCan" усім необхідним для майстерні декоративно-прикладного напрямку та музичного кабінету для проходження терапії методом Карла Орфа. Загальна вартість необхідного майна складає 86024 гривень. Усі бажаючі можуть разом з нами відвідати заклад та привезти з собою необхідні позиції або відправити на нашу адресу нової пошти: м. Київ, відділення 80, БО МБФ ТВОЄ МАЙБУТНЄ, 0674690571.

Зібрано 86 024 грн.

Розпочався 01.08.2021

До школи з радістю

КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Школа-інтернат для дітей з тяжкими порушеннями мовлення забезпечує здобуття певного рівня освіти, проводить корекційно-розвиткову роботу з дітьми, які потребують корекції усного та писемного мовлення. На виховані закладу перебуває 110 дітей-сиріт. Головною метою школи-інтернату є розвиток і формування особистості, забезпечення соціально – психологічної реабілітації і трудової адаптації учня, виховання в нього загальнолюдських цінностей, громадської позиції. Нині зібрати дитину в школу – задоволення не з дешевих, а що можна сказати про дітей, які позбавлені батьківської опіки. Тому команда «Твоє Майбутнє» вирішила провести акцію «До школи з радістю», яка має на меті допомогти дітям із КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» придбати все необхідне, що вміщає шкільний портфель. Усього Шкільний Портфелик на одну дитину приблизно обійдеться у 875 грн. Благодійний фонд "Твоє Майбутнє" планує забезпечити 3 учбових класів, у яких навчається 87 дітей шкільного віку. Загальна вартість проекту складає 76 125 грн.

Зібрано 76 125 грн.

Розпочався 01.06.2021

Тримай Хвилю

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва надає психологічні, соціально – педагогічні, соціально – медичні, юридичні та інформаційні послуги дітям та молоді з функціональними обмеженнями і членам їх сімей. В ЦСПР допомагають розвитку моторики, розумових здібностей, мови та емоційної сфери, педагогічними, психологічними та тренінговими методами. Мета проекту - відправити на оздоровчий відпочинок 20 дітей + 10 супроводжуючих для кожного (загальна кілікість 30 чоловік) на оздоровчий відпочинок до бази відпочинку "Карпати", Затока, Одеська область. Цього року з урахуванням знижки для нашого благодійного фонду путівка на одну особу на 10 днів з 3-х разовим харчуванням буде коштувати на 6300 гривень.

Зібрано 138 600 грн.

Розпочався 01.04.2021

"Наші Діти"

Центр захисту дітей "Наші діти" - заклад недержавної форми власності соціального захисту дітей, призначений для перебування в ньому дітей, які опинились у складниї життєвих обставинах, залишились без батьківського піклування, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, та надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної та інших видів допомоги. Центр існує з 2008 року, то протягом тринадцяти років центр став другою домівкою для 147 дітей, з яких: 131 були повернуті або влаштовані у сімейні форми (усиновлені, взяті під опіку, повернулись до біологічних родин), 12 дітей зустріли своє повноліття та вирушили у самостійне доросле життя. Мета проекту - надання благодійної допомоги для вихованців Центру, які мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Зібрано 72 924 грн.

Розпочався 18.01.2021

Корекційна кімната для особливих дітей

Спеціальна школа І-ІІ ст. №12 Дарницького району м. Києва, в якій навчається 208 дітей з особливими освітніми потребами віком від 6 до 16 років, з них 107 дітей пільгових категорій: діти-сироти та діти , позбавлені батьківського піклування – 5 , діти з інвалідністю -65, діти з малозабезпечених сімей – 1, діти, батьки яких мають статус учасника воєнних дій в зоні АТО або беруть участь в АТО – 4, діти з багатодітних сімей – 9, постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС – 3, діти з числа внутрішньо переміщених осіб – 5. Мета проекту - закупити необхідне обладнання для кабінету "сенсорно-моторної реабілітації" для проводження комплексного корекційно-реабілітаційного розвитку дітей з особливими потребами. Загальна вартість проекту складає 98 719 грн. Усі бажаючі можуть разом з нами відвідати заклад та привезти необхідне обладнання або відправити на нашу адресу нової пошти: м. Київ, відділення 80, БО МБФ ТВОЄ МАЙБУТНЄ, 0674690571.

Зібрано 98 719 грн.

Розпочався 01.01.2021

Різдвяне диво

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва надає психологічні, соціально – педагогічні, соціально – медичні, юридичні та інформаційні послуги дітям та молоді з функціональними обмеженнями і членам їх сімей. В ЦСПР допомагають розвитку моторики, розумових здібностей, мови та емоційної сфери, педагогічними, психологічними та тренінговими методами. Мета проекту - закупити 60 подарунківих наборів з солодащами згідно кошторису для привітання 60 дітей з Різдвяними святами. Загальна вартість проекту складає 20 тисяч 64 гривені, один набір буде коштувати 335 гривень.

Зібрано 20 064 грн.

Розпочався 01.12.2020

Лист Діду Морозу 2020

Новий рік — це пора чудес і виконання заповітних бажань. Хто з нас не пам’ятає радісне передчуття казковості, надії, що під ялинкою очікує саме та довгоочікувана іграшка? Ми хочемо, щоб у дітей-сиріт та тих, хто залишився без піклування батьків було справжнє свято і вони вірили в добро і чарівництво. Мета проекту - забезпечити Спеціальну школу І-ІІ ст. №12 Дарницького району м. Києва наборами (208 одиниць) до святкування Нового Року. Загальна вартість проекту складає 40 тисяч 658 гривень, один набір буде коштувати 195 гривень. Зустріч з дітьми відубудеться 31.12.2020 за адресою місто Київ, вул. Харківське шосе, 121/3 в 11:00. Усі бажаючі можуть приєднатісь до наго проекту в якості волонтерів.

Зібрано 40 658 грн.

Розпочався 01.11.2020

Мрії під подушку 2020

День Святого Миколая - це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята дітки пишуть до Миколая листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та своїм батькам. В цьому році команда фонду "Твоє Майбутнє" буде вітати дітей-сиріт в КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів». 19.12.20 на нас чекатимуть 110 дітей, і вони дуже сподіваються, що св. Миколай про них не забуде і обов’язково приїде до їх інтернату!

Зібрано 48 754 грн.

Розпочався 17.08.2020

До школи з радістю 2020

Школа – інтернат № 26 Дніпровського району м. Києва функціонує з 1959 року. На сьогоднішній день - це спеціальний заклад освіти, що забезпечує здобуття певного рівня загальної середньої освіти, професійну орієнтацію і підготовку, корекційно-розвиткову допомогу дітям з особливими освітніми потребами у спеціально створених умовах. Нині зібрати дитину в школу – задоволення не з дешевих, а що можна сказати про дітей, які позбавлені батьківської опіки. Тому команда «Твоє Майбутнє» вирішила провести акцію «До школи з радістю», яка має на меті допомогти дітям із «Спеціальної школи-інтернат №26» придбати все необхідне, що вміщає шкільний портфель. Усього Шкільний Портфелик на одну дитину приблизно обійдеться у 1295 грн. Благодійний фонд "Твоє Майбутнє" планує забезпечити 5 учбових класів, у яких навчається 60 дітей шкільного віку. Загальна вартість проекту складає 77 700 грн.

Зібрано 77 700 грн.

Розпочався 14.06.2020

ТРИМАЙ ХВИЛЮ 2020

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва надає психологічні, соціально – педагогічні, соціально – медичні, юридичні та інформаційні послуги дітям та молоді з функціональними обмеженнями і членам їх сімей. В ЦСПР допомагають розвитку моторики, розумових здібностей, мови та емоційної сфери, педагогічними, психологічними та тренінговими методами. Мета проекту - відправити на оздоровчий відпочинок 20 дітей + 1 супроводжуючий для кожного (загальна кілікість 40 чоловік) на оздоровчий відпочинок до бази відпочинку "Карпати", Затока, Одеська область. Цього року з урахуванням знижки для нашого благодійного фонду путівка на одну особу на 10 днів з 3-х разовим харчуванням буде коштувати на 6300 гривень.

Зібрано 272 000 грн.

Розпочався 17.03.2020

СТОП коронавірус

Станом на 22 березня в Україні зафіксовано 47 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальних. У зв'язку з поширенням інфекції у Києві команда благодійного фонду «Твоє Майбутнє» призупинняє усі свої поточні проекти та відкриває терміновий збір для допомоги спеціалізованим будинкам, в яких перебувають громадяни похилого віку! 13.05.2020 було продовженням карантину правлінням фонду було вирішено додаткова забезпечити 100 медичних працівників Київської міської клінічної лікарні №9 , захисними багаторазовими костюмами 3М, захисними лицьовими щитками НБТ, окулярами Uvex та безконтактними термометрами Oulide, так як вони знаходяться на «передовій битві з короновірусом» та за даними МОЗ майже кожний 5 інфікований в країні - лікар.

Зібрано 132 600 грн.

Розпочався 25.02.2020

СПОРТ — ЦЕ ЖИТТЯ! 2020

На забезпеченні фонду знаходиться Навчально-реабілітацаційний центр № 6 заснований у 1900 році. На опікуванні центру перебуває 228 дітей з порушеннями мовлення та слуху. У закладі функціонують 2 групи короткотривалого перебування. Групи у дошкільному відділенні комплектуються вихованцями згідно нозологій: для дітей з тяжкими порушеннями мовлення; для дітей з порушенням слуху. У зв'язку з наближенням 120-річчя закладу команда благодійного фонду "Твоє Майбутнє" вирішила привести у належний стан кімнату ЛФК (лікувально-фізичної культури) для того, щоб вихованці закладу мали можливість займатись спортом в якісних умовах та з новим спортивним обладнанням. Мета проекту: зібрати кошти на закупівлю обладнання (велотренажери, бігова доріжка) та провести повну заміну підлоги. Загальна вартість проекту складає 41 тисяча 155 гривень.

Зібрано 41 155 грн.

Розпочався 01.01.2020

Я не хочу хворіти!

У зв’язку з настанням зими дитячий організм особливо чутливий до нестачі елементів, які є цеглинками зростаючої біологічної системи. Нестача вітамінів A і D викликає зупинку зростання, зниження ваги, погіршення зору, проблеми зі слизовою і шкірою. Мінеральні речовини - матеріал для розвитку скелета, зубів. Повністю задовольнити необхідну кількість життєво важливих елементів за допомогою харчування неможливо, тому необхідний прийом харчових добавок, отриманих синтетичним шляхом. Команда нашого фонду вірішила допомогти закладу закупити 250 наборів з вітамінами "Вітрум Кідс Плюс" – 125 шт., та «Вітрум Юніор Плюс» - 125 шт. Вартість набору для однієї дитина складає 415 гривень.

Зібрано 51 625 грн.

Розпочався 01.12.2019

Лист Діду Морозу 2019

Новий рік — це пора чудес і виконання заповітних бажань. Хто з нас не пам’ятає радісне передчуття казковості, надії, що під ялинкою очікує саме та довгоочікувана іграшка? Ми хочемо, щоб у дітей-сиріт та тих, хто залишився без піклування батьків було справжнє свято і вони вірили в добро і чарівництво. Мета проекту - забезпечити обидва заклади (340 дітей) подарунковими наборами до святкування Нового Року. Для дівчат подарунковий набір АВК №5 «Яскрава Ратуша» - 150 шт., для хлопців подарунковий набір АВК №8 «Зіркова Обсерваторія» - 190 шт. 

Зібрано 48 057 грн.

Розпочався 21.10.2019

Мрії під подушку 2019

День Святого Миколая - це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята дітки пишуть до Миколая листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та своїм батькам. В цьому році команда фонду "Твоє Майбутнє" буде вітати дітей-сиріт в КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів». 19.12.2019 на нас чекатимуть 110 дітей, і вони дуже сподіваються, що св. Миколай про них не забуде і обов’язково приїде до їх інтернату!

Зібрано 34 755 грн.

Розпочався 09.09.2019

Ігрова кімната для особливих дітей

Святошинський дитячий будинок-інтернат є соціально-медичною установою II профілю для постійного проживання 178 хлопчиків віком від 6 до 35 років з глибокою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватися і обслуговуватися, але потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Метою проекту є створення кімнат реабілітації та розвитку, що дадуть змогу дітям відволіктися від своїх моральних і фізичних страждань, зняти стрес та наповнитись знаннями. Наразі нам необхідно закупити меблі та реабілітаційне обладнання.

Зібрано 250 000 грн.

Розпочався 12.08.2019

До школи з радістю!

Школа – інтернат № 26 Дніпровського району м. Києва функціонує з 1959 року. На сьогоднішній день - це спеціальний заклад освіти, що забезпечує здобуття певного рівня загальної середньої освіти, професійну орієнтацію і підготовку, корекційно-розвиткову допомогу дітям з особливими освітніми потребами у спеціально створених умовах. Нині зібрати дитину в школу – задоволення не з дешевих, а що можна сказати про дітей, які позбавлені батьківської опіки. Тому команда «Твоє Майбутнє» вирішила провести акцію «До школи з радістю», яка має на меті допомогти дітям із «Спеціальної школи-інтернат №26» придбати все необхідне, що вміщає шкільний портфель. Усього Шкільний Портфелик на одну дитину приблизно обійдеться у 1295 грн. Благодійний фонд "Твоє Майбутнє" планує забезпечити 5 учбових класів, у яких навчається 60 дітей шкільного віку. Загальна вартість проекту складає 77 700 грн.

Зібрано 77 700 грн.

Розпочався 18.07.2019

Тримай хвилю 2019

Позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів «Шанс» працює з 04 вересня 2015 року. За цей період вихованці школи ставали переможцями і призерами Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу, Європи та України. Правлінням фонду було вирішено відправити 15 паралімпійців ( + один супроводжуючий з цього закладу) на літній відпочинок на морі (Миколаївська область, село Рибаківка, дитячий табір «Морська хвиля»). У цьому році вартість однієї путівки на 7 днів складає 6 тисяч 370 гривень.

Зібрано 95 550 грн.

Розпочався 18.04.2019

Спорт - це життя !

Позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів «Шанс» (далі ПНЗ ДЮСШІ «Шанс») працює з 04 вересня 2015 року. За цей період вихованці школи ставали переможцями і призерами Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу, Європи та України. На теперішний час в ПНЗ ДЮСШІ «Шанс» працює 6 відділень спорту (боротьба греко-римська та вільна, лижні перегони та біатлон, легка атлетика, пауерліфтинг, плавання, спортивне орієнтування) в яких займаються 150  вихованців з  інвалідністю з 4 нозологій (вади слуху, зору та інтелекту, ураження опорно-рухового апарату). Mета проекту – зібрати гроші на придбання спортивного інвентарю (Додаток №1 додається) для якісного проведення навчально-тренувальних занять тренерами-викладачами ПНЗ ДЮСШІ «Шанс».

Зібрано 149 242 грн.

Розпочався 01.04.2019

КНП

Госпіталь ветеранів війни є лікувальним закладом, який проводить планове оздоровлення ветеранів війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту». Крім цього, госпіталь проводить відбір хворих для оздоровлення в Український Державний медико-соціальний центр ветеранів війни, та надає організаційно-профілактичним закладам області. Також, з червня 2016 року, ефективно функціонує центр неврологічної допомоги та психологічної реабілітації учасників АТО. Госпіталь розташований у м. Бердичеві, де він був розгорнутий в 1947 році. 10.04.2014 року, на посаду головного лікаря, призначено Журбенко Павла Юрійовича. На сьогоднішній день госпіталь має 240 ліжок. Мета проекту - зібрати кошти на матеріальні потреби госпіталю і пацієнтів закладу.

Зібрано 11 564 грн.

Розпочався 18.02.2019

Найнеобхідніше для інтернату

КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів". Школа-інтернат для дітей з тяжкими порушеннями мовлення – забезпечує здобуття певного рівня освіти, проводить корекційно-розвиткову роботу з дітьми, які потребують корекції усного та писемного мовлення. Мета проекту – зібрати гроші на забезпечення належних умов проживання та соціально-побутового обслуговування дітей-сиріт, а саме: спортивний одяг та інвентар, садовий інвентар, побутова техніка, кухонне приладдя. Загальна вартість проекту складає 35 тисяч гривень. Усі бажаючи можуть купити інвентар з листа-прохання від дитячого будинку та відправити на нашу адресу нової пошти: 0674690571, БО МБФ "ТВОЄ МАЙБУТНЄ", місто Київ, відділення 80.

Зібрано 35 000 грн.

Розпочався 14.01.2019

Палата №7 Охматдит

Завідувач відділення інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій зі стаціонаром денного перебування у лікарні Охматдит Пономарьова Марія Андріївна звернулася до «Твоє Майбутнє» з проханням зробити косметичний ремонт у палаті 7. Щоб діти могли комфортно перебувати у палаті, нам вкрай важливо зробити необхідний ремонт, а саме: побілити стелю, вирівняти підлогу, покласти лінулеум, пофарбувати стіни, замінити батареї, двері, купити нові меблі тощо. Загальна вартість проекту: 65 130 грн.

Зібрано 65 130 грн.

Розпочався 17.12.2018

Лист Діду Морозу 2018

Цього Нового року «Твоє Майбутнє» приміряє костюм Діда Мороза та завітає із подарунками до Дарницького і Святошинського дитячих будинків. Там на опікуванні знаходиться 148 дівчат та 178 хлопців з глибокою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватись, але потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Загальна вартість проекту складає 31 тисячу 14 гривень 32 копійки. На одну дитину припадає 95 гривень!

Зібрано 31 014 грн.

Розпочався 18.11.2018

Людмила і нещадний рак!

До нашого директора звернулася меценат Інна, що вже неодноразово допомагала у різних проектах. Так сталося, що її подруга - Березовській Ірині - поставили діагноз C-r лівої молочної залози G-2 люмінальний В субтип T2N1M0, стадія 2В.Кл.Гр.2. Людмила зараз проходить лікування в хіміотерапевтичному відділенні Одеського Обласного Онкологічного диспансера з кінця 2018 року. Проведено вже 2 хіміотерапії і попереду ще 6. Не вистачає коштів та медикаментів на 6 курсів. Препарати, що потрібні: Ондансетрон, табл. п/о 8 мг., дексаметазон, р-р д/ін. 4 мг амп 1 мл, гептрал, табл. 500 мг, адаптол, табл. 0,5 г., урсофальк, капс. 250 мг. Загальна вартість становить 5440 гривень.

Зібрано 2 020 грн.

Розпочався 18.11.2018

Мрії під подушку 2018

Щорічно десятки дітей на свято Миколая залишаються в лікарнях. В основному, це діти із важкими захворюваннями. На жаль, у хвороби немає вихідних, і вона не бере відпустку на новорічні канікули. А кожна дитина чекає дива, очікує, що Святий Миколай знайде його навіть у лікарні і покладе під подушку омріяний подарунок!

Зібрано 17 062 грн.

Розпочався 29.10.2018

Заручники війни 2

Тисячі сімей мігрували з небезпечних регіонів, де триває війна. Під вікнами їхніх будинків щодня вибухали снаряди, а на вулицях гинули люди. Більшості переселенцям зі Сходу немає куди піти і до кого звернутися по допомогу, вони кинуті напризволяще і вимушені звертатися до сторонніх людей. У «Центрі соціальної допомоги та реабілітації» при УПЦ КП «Преображення Господнього» мешкає 86 осіб (з них 45 дітей), в більшості, це незахищені верстви населення: вагітні, немовлята, діти, діти-інваліди, інваліди, онкохворі, інсулінозалежні діабетики, пенсіонери, багатодітні сім’ї, матері-одиначки.

Зібрано 42 000 грн.

Розпочався 10.09.2018

Кімната реабілітації для КМБД

Київський міський будинок дитини "Берізка" - єдиний спеціалізований заклад медико-соціальної реабілітації для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківського піклування, з органічними ураженнями нервової  системи, та для дітей народжених ВІЛ-інфікованими матерями, ВІЛ/СНІД хворих дітей. На даний момент на опікуванні знаходиться 87 дітей віком від 0 до 4 років. Мета проекту - забезпечити необхідним приляддям кімнату реабілітації. Загальна вартість проекту складає 35720 грн.

Зібрано 35 720 грн.

Розпочався 25.06.2018

Роман і нещадний рак!

До нашого директора звернулася меценат Інна, що вже неодноразово допомагала у різних проектах. Так сталося, що її другу - Роману Цуркану - поставили діагноз Лімфома Ходжкіна. Роман зараз проходить лікування в хіміотерапевтичному відділенні Одеського Обласного Онкологічного диспансера з січня 2018 року. Проведено вже 8(!) хіміотерапій і попереду ще 2. Не вистачає коштів лише на 1 курс. Препарати, що потрібні: Вінкрістін 2 мг, Блеоцин S 15 мг, Декарбазін 600 мг. Загальна вартість становить 2433 грн.

Зібрано 2 433 грн.

Розпочався 04.06.2018

Даруй турботу

Мета проекту – зібрати гроші на забезпечення належних умов проживання та соціально-побутового обслуговування хлопців із Святошинського дитячого будинку-інтернату (засоби особистої гігієни, спортивний одяг та інвентар, канцелярія, садовий інвентар, побутова техніка тощо). Тут живуть 178 хлопців від 6-ти до 35 років. Всі вони — інваліди з дитинства з вадами фізичного та розумового розвитку. Багато з них — це сироти та ті, що позбавленні батьківської опіки та піклування. Це особливі діти і вони, як ніхто інший, потребують чуйності, материнської любові та турботи. Загальна вартість проекту складає 40 тисяч 303 гривень!

Зібрано 40 303 грн.

Розпочався 23.05.2018

Кома - не крапка

Бартош Данило, 11 років, був збитий потягом на шляхах станції Троєщина 2. Дитина отримала множинні травми: черепно-мозкова травма, перелом основи черепа, виражений набряк мозку, травма грудної клітини, забій серця. Зараз дитина перебуває в ДКЛ №7, стан коми 2. Підключений до апарату штучного дихання. Кожен день батькам Данила обходиться близько 2500 грн (медикаментозне підтримання життя). На разі дитині потрібна дорога реабілітація, вартістю близько 1,5 мільйона гривень! Родина Данила не має таких величезних грошей, тож вони змушені звернутися за допомогою до кожного небайдужого!

Зібрано 147 255 грн.

Розпочався 23.05.2018

Звичайна допомога для незвичайних дітей

23.05.18 команда БО "МБФ ТВОЄ МАЙБУТНЄ" отримала звернення від Дарницького дитячого будинку з проханням забезпечити для дітей належні умови проживання та соціально-побутове обслуговування. Для нас всіх це звичайні речі і у повсякденному житті ми не замислюємось над тим, що потрібно купити клей для взуття, туалетний папір або полагодити кран у ванній кімнаті. А для Дитячих будинків, у яких на забезпеченні близько 150 дітей, це все небувала розкіш, адже держава забезпечує самий мінімум. Тож, давайте допоможемо незвичайним діткам такими звичайними речами!

Зібрано 19 670 грн.

Розпочався 23.05.2018

Свято 1-го дзвоника

Святошинський дитячий будинок завжди потребує побутової хімії та засобів особистої гігієни, таких як: пінка для гоління, станки для гоління, зубні щітки, зубні пасти, міючи засоби, пральний порошок, порошок для посудомиючої машини тощо. Для закладу, у якого на забезпеченні близько 180 дітей, це все небувала розкіш, адже держава забезпечує самий мінімум. Якщо Ви маєте змогу та бажання допомогти – дзвоніть нам по телефону 067-469-05-71.

Зібрано 20 000 грн.

Розпочався 07.04.2018

Пасхальний кошик

Коли береш – наповнюєш руку, коли віддаєш – наповнюєш серце! Добрі справи актуальні завжди, а своєї особливості та чарівності вони набувають напередодні Великодніх Свят. Благодійний фонд «Твоє Майбутнє» провів акцію «Пасхальний кошик» для 15 людей похилого віку «Спеціалізованого закладу для проживання громадян похилого віку та інвалідів». Це, мабуть, той нечастий випадок, коли нас не просили про допомогу, а ми самі вирішили виділити додаткові кошти і зробити приємно!

Зібрано 3 489 грн.

Розпочався 02.04.2018

Жага до життя

Сверіпа Богданчик, 2 рочки. Діагноз — спінальна м’язова атрофія 1 тип, найважча форма перебігу хвороби. У свої майже 3 рочки Богданчик був у реанімаціях 5 разів. Останній раз це було довготривале перебування близько 6міс, 4 з яких дитина знаходилася на апараті ШВЛ. На сьогодні через складність хвороби, Богданчик не сидить, не тримає голову, не стає на ножки, самостійно не їсть, не повертається. Потребує дорогого обладнання для підтримки комфортного життя на загальну суму близько 70 000 грн.

Зібрано 68 906 грн.

Розпочався 21.03.2018

Юний Ліонель Мессі

Сашкові – вісім років. Він ходить до другого класу, займається футболом і плаванням, непогано володіє м’ячем і мріє бути як Ліонель Мессі. На перший погляд, нічого не вирізняє його з-поміж однолітків, окрім хіба що нижчого зросту. Насправді ж, у той час як його друзі побоюються навіть чергового щеплення, Сашко звик до ін’єкцій. Щоб рости він має отримувати на місяць сім ампул дороговартісного препарату, що стимулює ріст. «Зомактон», що так необхідний Сашкові коштує 2760 грн. Один місяць лікування обходиться батькам більше ніж у 20 000 грн!

Зібрано 20 678 грн.

Розпочався 16.03.2018

Медичне ліжко для Анюти

У нашій країні багато людей, які потребують спеціального догляду. Але команда «Твоє Майбутнє» звернула особливу увагу на «Спеціалізований заклад для проживання громадян похилого віку та інвалідів», який утримує 15 громадян похилого віку. Серед них є Аня. Аня — інвалід з дитинства, хвора на ДЦП. І вона як ніхто потребує спеціалізованого медичного ліжка, яке коштує 38 тисяч 890 грн. Ми з вами не можемо додати днів до життя невиліковних і часто одиноких людей похилого віку, але ми можемо створити їм людські умови до кінця!

Зібрано 38 890 грн.

Розпочався 16.02.2018

Ми поруч!

Мета проекту – зібрати гроші на забезпечення належних умов проживання та соціально-побутового обслуговування дівчаток з Дарницького дитячого будинку-інтернату (миючі і чистячі засоби, пральний порошок, чайні ложки тощо). Тут живуть 149 дівчаток від 7-ми до 35 років. Всі вони — інваліди з дитинства, з вадами фізичного та розумового розвитку. Багато з них — це сироти та ті, що позбавленні батьківської опіки та піклування. Це особливі діти і вони, як ніхто інший, потребують чуйності, материнської любові та турботи. Загальна вартість проекту складає 20 000 грн!

Зібрано 30 271 грн.

Розпочався 09.01.2018

Я хочу чути!

У відділенні дитячої токсикології, інтенсивної та еферентної терапії лікарні «Охматдит» вже більше 5 років знаходиться на стаціонарі Ярослав, який чекає на донорську нирку. Три рази на тиждень хлопчик ходить на гемодіаліз, який за 5 років майже вбив його слух… На разі у дитини стоять слухові апарати, але вони не дозволяють йому чути належним чином та нормально спілкуватися із однолітками. Зараз єдиним способом допомогти Ярославчику є встановлення нових більш дорогих і якісних слухових апаратів, вартістю 40 000 грн. Благаємо допомоги у кожного небайдужого! Ярославчик хоче чути!

Зібрано 35 000 грн.

Розпочався 27.11.2017

Лист Діду Морозу

Новий рік – час, коли усі чекають на подарунки, знаходяться в очікуванні якогось фантастичного дива, коли в чудеса вірять навіть дорослі, а діти радуються, передчуваючи бажаний подарунок. Цього Нового року «Твоє Майбутнє» приміряє костюм Діда Мороза та завітає із подарунками до Дарницького дитячого будинку-інтернату. Там на опікуванні знаходиться 148 вихованок з глибокою розумовою відсталістю. Подарункові набори для дівчаток складатимуться з іграшки, цукерок та шоколаду. Ціна одного набору складатиме 300 грн. Загальна вартість проекту 44 400 грн.

Зібрано 15 970 грн.

Розпочався 13.11.2017

Мрії під подушку

Щорічно десятки дітей на свято Миколая залишаються в лікарнях. В основному, це діти із важкими захворюваннями. На жаль, у хвороби немає вихідних, і вона не бере відпустку на новорічні канікули. А кожна дитина чекає дива, очікує, що Святий Миколай знайде його навіть у лікарні і покладе під подушку омріяний подарунок!

Зібрано 33 520 грн.

Розпочався 02.11.2017

Подаруй Стасику життя. Реабілітація.

Дорогі наші друзі та меценати, ми знову змушені звернутися до Вас по допомогу! Усі пам’ятають скандальний випадок із Стасиком Пендюром із ТСН та інших джерел ЗМІ. Діагноз – прогресуюча гідроцефалія, гнійний менінгоенцефаліт, вентрікуліт, симптоматична епілепсія, затримка психо-моторного розвитку. Дитинка йде на поправку, але потребує дуже дорогої комплексної реабілітації, вартістю 100 000 грн.

Зібрано 115 046 грн.

Розпочався 26.09.2017

Мовний бар’єр дитинства

Братик і сестричка — Іванко та Алінка з раннього дитинства мають діагноз F 80.1 — розлад експресивної мови (сенсомоторна алалія 1-2 рівня). Це специфічне порушення розвитку, при якому здатність дитини використовувати виразну розмовну мову помітно нижче рівня, відповідного його розумовому віку, хоча розуміння мови знаходиться в межах норми. Для лікування необхідні дорогі ліки – Цереброкурін. Не будьте байдужими!

Зібрано 8 080 грн.

Розпочався 23.09.2017

Дюймовочка Віталіна

У свої 12 років тендітна дівчинка Віталінка зростом усього лише 130,7 см і важить 40 кг. Діагноз – гіпохондроплазія, А1Д1 тип наслідування. Два роки назад Віталінці призначили лікування препаратами гормонами зросту і з того моменту вона виросла на цілих 10 см! А до цього без препаратів дівчинка росла 1 см в рік. Гормональний препарат, що так необхідний нашій дюймовочці, Диферелін, коштує 3534 грн.

Зібрано 16 048 грн.

Розпочався 15.09.2017

Ніколетта – життя без обмежень

Коли Ніколетті був рік, вона захворіла на менінгоєнцифаліт. Наслідком хвороби став правобічний геміпарез та розумові вади, до того ж, у неї бувають напади судом. Мати дитину покинула, залишився тільки батько. Він піклується про дитину що є сили — ходить з донькою на іпотерапію та заняття з психологом і логопедом, кожен місяць купує ліки від судом, заміняє Ніколетті рідну мати! Ми відкриваємо збір коштів на реабілітаційний курс Ніколетти 15000 грн та ліки від судом 2100/місяць (потрібно забезпечити дитину щонайменше на 6 місяців). Давайте усі разом допоможемо Ніколетті жити без обмежень!

Зібрано 27 600 грн.

Розпочався 11.09.2017

Заручники війни

Тисячі сімей мігрували з небезпечних регіонів, де триває війна. Під вікнами їхніх будинків щодня вибухали снаряди, а на вулицях гинули люди. Більшості переселенцям зі Сходу немає куди піти і до кого звернутися по допомогу, вони кинуті напризволяще і вимушені звертатися до сторонніх людей. У «Центрі соціальної допомоги та реабілітації» при УПЦ КП «Преображення Господнього» мешкає 86 осіб (з них 45 дітей), в більшості, це незахищені верстви населення: вагітні, немовлята, діти, діти-інваліди, інваліди, онкохворі, інсулінозалежні діабетики, пенсіонери, багатодітні сім’ї, матері-одиначки.

Зібрано 43 239 грн.

Розпочався 07.09.2017

Подаруй Стасику життя

Коли Стасику було 3 місяці, власна мати нанесла йому тяжку травму голови, дитина захворіла на гідроцефалію, а цього року – на бактеріальний менінгіт. Мати і батько відмовилися від нього. Залишилася тільки бабуся – Світлана Володимирівна, яка кожен свій день проводить із онуком у лікарні, очікуючи на його одужання. На сьогоднішній момент один день життя Стасика обходиться у 1000 грн мінімум! Лікарі озвучують тривалість лікування дитини – 5-6 місяців. Після цього потрібно буде ставити новий шунт у голову, вартість якого 100 000 грн! Бабуся у відчаї, грошей їй вже немає де брати! Не будь байдужим – подаруй дитині життя!

Зібрано 39 500 грн.

Розпочався 08.08.2017

Шкільний портфелик до 1 вересня

«Центр реабілітації та соціальної допомоги» знаходиться у смт. Коцюбинське, вул. Лісова 21-а. Починаючи з березня 2014 р. «Центр соціальної допомоги та реабілітації» при УПЦ КП «Преображення Господнього» почав приймати людей, які були вимушені покинути свої домівки, рятуючи своє життя та життя своїх дітей від бойових дій на Сході. У Центрі 40 дітей (24 хлопчиків, 16 дівчаток) шкільного віку, яким вже менш ніж через місяць йти до школи. Акція «Шкільний портфелик до 1 вересня» має на меті допомогти дітям з «Центру соціальної допомоги та реабілітації» при УПЦ КП «Преображення Господнього» придбати все необхідне, що вміщає шкільний портфель.

Зібрано 12 876 грн.

Розпочався 25.07.2017

Нагодуй дитину з дитячого будинку

25 липня 2017 року до нашого благодійного фонду «Твоє майбутнє» звернулася заступник директора Дарницького дитячого будинку-інтернат – Цебрик Вікторія Миколаївна з проханням про забезпечення інтернату продуктами харчування, а саме: цибуля 150 кг; морква 70 кг; капуста 100 кг; буряк 100 кг; часник 20 кг.

Зібрано 476 604 грн.

Розпочався 06.07.2017

Шанс на здорове майбутнє!

Осмоловський Герман, 6 років. Діагноз – стеноз загального стовбура лівої коронарної артерії. Від народження у хлопчика були виявлені проблеми з серцем і це вже не перша операція, що його очікує. Багатодітна мати, Шмідт Інна Іванівна, самостійно придбати стент для операції не має можливості, адже окрім Германа в неї ще 5 дівчаток: Анастасія, Маргарита, Юліана, Вероніка та Аріадна, грошей катастрофічно не вистачає! Не будь байдужим – подаруй дитині шанс на життя!

Зібрано 42 000 грн.

Розпочався 09.06.2017

Тримай хвилю!

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва надає психологічні, соціально – педагогічні, соціально – медичні, юридичні та інформаційні послуги дітям та молоді з функціональними обмеженнями і членам їх сімей. В ЦСПР допомагають розвитку моторики, розумових здібностей, мови та емоційної сфери, педагогічними, психологічними та тренінговими методами.

Зібрано 161 280 грн.

Розпочався 15.02.2017

Хто як не ми?..

Дарницький дитячий будинок-інтернат утримує на вихованні 148 дівчат – інвалідів з дитинства 1 та 2 груп. Дівчата з глибокою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватись і обслуг овуватись, потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Усі вихованки дуже працьовиті та талановиті. Люблять шити, вишивати, малювати та розвиватися.

Зібрано 35 332 грн.
Показати ще проекти
rotate-foto