UA | EN
Розпочався 25.02.2020

СПОРТ — ЦЕ ЖИТТЯ! 2020

Зібрано 41 155 грн.

На забезпеченні фонду знаходиться Навчально-реабілітаційний центр № 6, заснований у 1900 році. На опікуванні центру перебуває 228 дітей з порушеннями мовлення та слуху. У закладі функціонують 2 групи короткотривалого перебування. Групи у дошкільному відділенні комплектуються вихованцями згідно нозологій: для дітей з тяжкими порушеннями мовлення; для дітей з порушенням слуху. Пріоритетний напрямок роботи закладу : здійснення комплексних корекційно-розвивальних, логопедичних, соціально-психологічних, медико-фізичних реабілітаційних заходів, спрямованих на здобуття освіти, розвиток та корекцію мовленнєвих порушень, відновлення здоров’я. У закладі працюють дефектолог, логопед, психолог, соціальний педагог, інструктор з фізкультури, які сприяють повноцінному й всебічному розвитку дошкільників, шляхом використання інноваційних методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини. За рекомендаціями лікарів проводяться лікувально-оздоровчі процедури: ароматерапія, магнітотерапія, ультразвук, інгаляції, лікувально- профілактичний масаж, гідромасаж. У звязку з наближенням 120-річчя закладу команда благодійного фонду «Твоє Майбутнє» вирішила привести у належний стан кімнату ЛФК (лікувально-фізичної культури) для того, щоб вихованці закладу мали можливість займатись спортом в якісних умовах та з новим спортивним обладнанням.

Мета проекту: зібрати кошти на закупівлю обладнання (2 велотренажери, бігова доріжка) та провести повну заміну підлоги. Загальна вартість проекту складає 41 тисяча 155 гривень. Фото кімнати та старого устаткування:


Усім привіт! Друзі, не дивлячись на обставини в країні та величезний брак благодійних надходжень, команді нашого фонду все ж таки вдалось реалізувати проект «Спорт - це життя 2020». Як і планували, у закладі зробили повну заміну підлоги та придбали три спортивних тренажери! Уже після закінчення карантину наші дефлімпійці зможуть повернутись до школи та продовжити займатись спортом на нових якісних тренажерах! Дуже дякуємо всім, хто знайшов можливість підтримати нас у ці складні часи! Фінансовий звіт та відео, ми видправимо після закінчення карантину коли нам дозволять відвідати заклад.Друзі, 13.05.2020 у зв’язку з послабленням карантинних заходів нам нарешті дозволили відвідати Навчально-реабілітаційний центр №6. Там ми зробили повну заміну підлоги у кабінеті ЛФК та завезли спортивні тренежери для того, щоб наші дефлімпійці продовжували займатись спортом в якісних умовах та здобували нові перемоги для нашої країни! Дуже дякуємо усім, хто підтримав проект, не дивлячись на обставини! Ви найкращі !


rotate-foto