UA | EN
Розпочався 16.03.2018

Медичне ліжко для Анюти

Зібрано 38 890 грн.

«Ми не можемо додати днів до вашого життя. Але можемо додати життя до ваших днів!»

Летять роки… Проминає безтурботне дитинство, молодість зі своїми проблемами і щасливими подіями, вірними друзями і палким коханням. І зовсім непомітно за вікном з’являється глибока осінь твого життя… Безпорадна старість, тяжкі невиліковні хвороби і гнітюча самотність. Пройшовши через все життя, ми не знаємо, як будемо жити в старості, чи буде в нас шматочок хліба, ліки чи людина, яка подасть руку допомоги і підтримки.

У нашій країні багато людей, які потребують спеціального догляду. Але команда «Твоє Майбутнє» звернула особливу увагу на «Спеціалізований заклад для проживання громадян похилого віку та інвалідів». Це державний заклад, що підпорядковується Міністерству соціальної політики, і утримує 15 громадян похилого віку. Серед них є Аня. Аня — інвалід з дитинства, хвора на ДЦП. Її мама при житті була Головою міського товариства «Церебрал» і жила у даному «Спеціалізованому закладі для громадян похилого віку» разом із донькою. Наразі Анюта (як її називає директор закладу — Людмила Леонідівна) живе тут сама, їй допомагають соціальні працівники. Сьогодні команда «Твоє Майбутнє» за підтримки свого мецената передала Центру для Ані Ременик спеціалізоване медичне ліжко з електроприводом Sofia Economy (91EV) OSD на загальну суму 38 тисяч 890 грн.

Медичне ліжко для АнютиМедичне ліжко для Анюти

Багатофункціональне чотирьохсекційне ліжко має електропривод, який дозволяє регулювати кут нахилу головної і ножної секції, висоту ліжка, приймати положення Тренделенбурга і анти-Тренделенбурга. Гнучкі дерев’яні ламелі в ложі забезпечують додаткову м’якість. Пульт управління змінює кут нахилу головної і ножної секцій в залежності від потреб користувача: забезпечує підвищений комфорт в процесі реабілітації і полегшує догляд з боку асистента. Електричне регулювання ліжка дозволяє змінювати відстань від підлоги до ложа, що дає можливість користувачеві легше вставати, лягати і пересідати. Регулювання висоти поручнів полегшує доступ до пацієнта і забезпечує додатковий захист. Колеса дозволяють переміщати ліжко в приміщенні, гальма надійно фіксують ліжко на місці. При відключенні електроенергії передбачена функція повернення ліжка в початкове положення.

Директор закладу Людмила Леонідівна сказала, що таке ліжко «безцінне». Анюта теж було дуже задоволена таким подарунком з нашого боку.

Ми з вами не можемо додати днів до життя невиліковних і часто одиноких людей похилого віку, але ми можемо створити їм людські умови до кінця!

Медичне ліжко для АнютиМедичне ліжко для АнютиМедичне ліжко для Анюти
rotate-foto