Розпочався 01.06.2021

Тримай Хвилю 2021

Зібрано 7 698 грн.
Залишилось зібрати 181 302 грн
Допомогти

На забезпеченні фонду знаходиться Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва який знаходиться за адресою вул. Кошиця, буд. 8, 02068. Тел 044-560-71-96. Основним завданням ЦСПР є надання психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, юридичних та інформаційних послуг дітям та молоді з функціональними обмеженнями і членам їх сімей. В ЦСПР допомагають розвитку моторики, розумових здібностей, мови та емоційної сфери, педагогічними, психологічними та тренінговими методами.


Четвертий рік поспіль ми проводемо уже траційний для нас проект "Тримай хвилю". У цьому році для оздоровлення дітей була обрана база відпочинку "Карпати", Затока, Одеська область, вул. Лазурна, 33  https://bo-karpaty.com/about-bo-karpaty/about/. На просторій, огородженій території розташувалися сучасні триповерхові корпуси, двоповерхові котеджі, прості літні будиночки, їдальня, кафе-бари, альтанки та місця відпочинку, дитячий майданчик і парковка. Широкий піщаний пляж починається прямо за територією бази відпочинку. До моря веде широка деревяна доріжка по якій з легкістю зможе проїхати інвалідний візок. Саме тому цей варіант нам дуже сподобався.

Цього року з урахуванням знижки для нашого благодійного фонду путівка на одну особу на 10 днів з 3-х разовим харчуванням буде коштувати на 6300 гривень. Плануємо відправити на відпочинок 20 дітей + 10 супроводжуючий для кожного (30 чоловік). Загальна вартість проекту складає 189 тисяч гривень! Ми дуже просимо всіх не баждужих підтримати наш проект! Усі бажаючі можуть придбати будь-яку кількість путівок на пряму у бази відпочинку "Карпати". 

Фото бази відпочинку

Фото дітей з відправки на море в минулому році


rotate-foto