UA | EN
Розпочався 01.06.2021

Тримай Хвилю

Зібрано 138 600 грн.

На забезпеченні фонду знаходиться Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва який знаходиться за адресою вул. Кошиця, буд. 8, 02068. Тел 044-560-71-96. Основним завданням ЦСПР є надання психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, юридичних та інформаційних послуг дітям та молоді з функціональними обмеженнями і членам їх сімей. В ЦСПР допомагають розвитку моторики, розумових здібностей, мови та емоційної сфери, педагогічними, психологічними та тренінговими методами.


Четвертий рік поспіль ми проводемо уже траційний для нас проект "Тримай хвилю". У цьому році для оздоровлення дітей була обрана база відпочинку "Карпати", Затока, Одеська область, вул. Лазурна, 33  https://bo-karpaty.com/about-bo-karpaty/about/. На просторій, огородженій території розташувалися сучасні триповерхові корпуси, двоповерхові котеджі, прості літні будиночки, їдальня, кафе-бари, альтанки та місця відпочинку, дитячий майданчик і парковка. Широкий піщаний пляж починається прямо за територією бази відпочинку. До моря веде широка деревяна доріжка по якій з легкістю зможе проїхати інвалідний візок. Саме тому цей варіант нам дуже сподобався.

Цього року з урахуванням знижки для нашого благодійного фонду путівка на одну особу на 10 днів з 3-х разовим харчуванням буде коштувати на 6300 гривень. Плануємо відправити на відпочинок 20 дітей + 10 супроводжуючий для кожного (30 чоловік). Загальна вартість проекту складає 189 тисяч гривень! Ми дуже просимо всіх не баждужих підтримати наш проект! Усі бажаючі можуть придбати будь-яку кількість путівок на пряму у бази відпочинку "Карпати". 

Фото бази відпочинку

Фото дітей з відправки на море в минулому році:

Станом на 12.08.21 для повного завершення проекту нам не вистачає 50400 гривень для оплати 8 путівок. Виїзд на базу відпочинку заплановано на 24 серпня о 17:42 з м. Київ, площа Вокзальна,1.

Друзі, незважаючі на всі труднощі, ми раді повідомити Вас про закриття проекту! Учора, 24.08.21 поки всі святкували День Незалежності, ми відправляли дітей на море. Тільки погляньте на щасливі посмішки вихованців ЦСССДМ Дирницького району. Дуже дякуємо компанії "МегаМаркет" в особі Олесі Онищук за допомогу в оплаті 10 путівок та усім нашим друзям, партнерам та меценатам за реалізацію оздоровчої  поїздки для дітей.


rotate-foto