UA | EN
Розпочався 14.01.2019

Палата №7 Охматдит

Зібрано 65 130 грн.

На сьогодні Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» МОЗ України (м. Київ, вул. Чорновола, 28/1) — багатопрофільний діагностично-лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу дитячому населенню України.

За результатами акредитації в 2011 році лікарня підтвердила вищу категорію. Щорічно в стаціонарі на 620 лікарняних ліжках проходять лікування до 18 тисяч дітей; близько 20 тисяч отримують невідкладну допомогу в травматологічному пункті лікарні.

Щорічно в практику роботи лікувального закладу впроваджуються десятки нових технологій, методів обстеження і лікування, застосування нових лікарських засобів, ведеться наукова та дослідницька робота. Постійна увага приділяється підвищенню фахового рівня медичних працівників. Лікарі мають змогу не тільки навчатися на провідних кафедрах України, а й стажуватися в кращих клініках зарубіжжя.

Фонд «Твоє Майбутнє» неодноразово відвідував відділення інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій зі стаціонаром денного перебування у лікарні Охматдит.

У відділенні токсикології застосовуються методи екстракорпоральної детоксикації, гемосорбції, гемодіалізу, плазмоферезу, перитонеального діалізу, розроблені методи лікування гострої і хронічної ниркової недостатності, здійснюється прийом хворих з усіх регіонів України. У співпраці з Українським Центром дитячої нефрології розроблена програма «Система надання допомоги в Україні дітям з хронічною нирковою недостатністю».

На даний момент на стаціонарі відділення знаходиться 23 дитини. Усі вони перебувають у лікарні на постійній основі (більшість з батьками) через гемодіаліз, на який вони вимушені ходити 3 рази на тиждень. Фактично, відділення токсикології – це їхня домівка, а ще дитячий садок та школа.

Але, нажаль, через низьке фінансування та нестачу коштів не у всіх палатах хочеться знаходитися, а тим паче, жити: тріщини та діри у стінах, облущена шпаклівка, відсутність плинтусів, застарілі матраси, ліжка, меблі тощо. Завідувач Марія Андріївна звернулася до «Твоє Майбутнє» з проханням зробити косметичний ремонт у палаті 7.

Щоб діти могли комфортно перебувати у палаті, нам вкрай важливо зробити необхідний ремонт, а саме: побілити стелю, вирівняти підлогу, покласти лінулеум, пофарбувати стіни, замінити батареї, двері, купити нові меблі а саме 4 ліжка з додатковими спальними місцями для родича дитини. Загальна вартість проекту: 65 130 грн. Ми зробимо все можливе, для того, щоб знайти такі потрібні кошти для цього ремонту, і діти продовжили лікування вже у гідних умовах проживання!

Минулого тижня команда БО "МБФ "ТВОЄ МАЙБУТНЄ" за допомогою своїх меценатів зробила ремонт у палаті №7 у дитячій клінічній лікарні "Охматдит". Тепер маленькі пацієнти відділення токсикології зможуть перебувати у комфортних умовах!

Дякуємо всім за підтримку наших проектів!

rotate-foto