UA | EN
Розпочався 16.11.2021

Мрії під подушку

Зібрано 74 923 грн.

День Святого Миколая - це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята дітки пишуть до Миколая листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та своїм батькам. Бюджет кожної сім’ї, яка веде боротьбу із хворобою, завжди виснажений, тому графа з написом «подарунки» у ньому, зазвичай, не передбачена. Але діти з дитячого будинку, як ніхто, заслуговують на радість і казку. Команда «Твоє Майбутнє» зробить все можливе, аби ці діти, як і всі інші, змогли скуштувати святкових солодощів та отримати гарні подарунки під подушку. На сьогоднішній день у світі з’явилася ще одна традиція цього свята: дарувати подарунки сиротам, знедоленим та хворим діткам. І кожного року, небайдужі до чужого лиха люди, створюють невеличке свято для сиріт або бідних сімей. Образ Святого Миколая для всіх людей став уособленням добра та бажання творити чудеса.

Цього разу  «Твоє Майбутнє» приміряє костюм Святого Миколая та завітає із подарунками до Дарницький дитячий будинок інтернат (м. Київ, вул. Ялинкова, 58/60), на опікуванні інтернату знаходиться 190 вихованок дівчат, віком від 7 до 35 років, інвалідів з дитинства, інвалідів 1 і 2 групи та Святошинський дитячий будинок-інтернат (м. Київ вул. Котельнікова, 51), який являється соціально-медичною установою 2 профілю для постійного проживання 150 хлопців, віком від 6 до 35 років, з глибокою розумовою відсталістю.


Правлінням фонду було прийнято рішення забезпечити обидва заклади (340 дітей) подарунковими наборами до святкування Дня Святого Миколая. Для дівчат подарунковий набір АВК №5 «Новорічна сумочка» - 190 шт., для хлопців подарунковий набір АВК №6 «Дім в Лапландії» - 150 шт., суміш горіхів "Снек Драйв" - 190 шт., суміш сухофруктів "Снек Драйв" - 150 шт., мандарини - 150 кг., банани - 150 кг., ківі - 150 кг.


Зустріч з дітьми відбудеться 16.12.21 м. Київ, вул. Котельнікова, 51 о 10:00 (Святошинський дитячий будинок-інтернат) та 29.12.21 м. Київ, вул. Ялинкова, 58/60 о 16:00 (Дарницький дитячий будинок-інтернат).

Загальний бюджет проекту складає 74 тисячі 923 гривні. Усі бажаючі можуть разом з нами відвідати заклад та привезти з собою необхідні позиції або відправити на нашу адресу нової пошти: м. Київ, відділення 80, БО МБФ ТВОЄ МАЙБУТНЄ, 0674690571.

16.12.21 Святий Миколай вже встиг завітати до Святошинського дитячого будинку для 187 хлопчиків. Погляньте на гору подарунків, яку нам вдалося зробити завдяки Вашій підтримці. Вихованці закладу зустріли нас святковим шоу та теплими усмішками! Ми дуже дякуємо кожному, хто долучився до проекту! Вітаємо всіх з прийдешніми святами!

Друзі, закінчуємо рік на святковій ноті! Наші дівчата з Дарницького дитячого будинку 31.12.21 отримали свої смачні новорічні наборчики! Ми безмежно вдячні усім Вам за постійну підтримку наших проектів протягом цього року! Так, бувало не легко, але ми рухаємось далі у Новий 2022 Рік, в якому буде безліч нових, цікавих та дуже важливих соціальних проектів. Від усієї команди нашого фонду вітаємо усіх з прийдешніми новорічними святами!


rotate-foto