UA | EN
Розпочався 01.11.2020

Мрії під подушку 2020

Зібрано 48 754 грн.

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята дітки пишуть до Миколая листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та своїм батькам. Бюджет кожної сім’ї, яка веде боротьбу із хворобою, завжди виснажений, тому графа з написом «подарунки» у ньому, зазвичай, не передбачена. Але діти з дитячого будинку, як ніхто, заслуговують на радість і казку. Команда «Твоє Майбутнє» зробить все можливе, аби ці діти, як і всі інші, змогли скуштувати святкових солодощів та отримати гарні подарунки під подушку. На сьогоднішній день у світі з’явилася ще одна традиція цього свята: дарувати подарунки сиротам, знедоленим та хворим діткам. І кожного року, небайдужі до чужого лиха люди, створюють невеличке свято для сиріт або бідних сімей. Образ Святого Миколая для всіх людей став уособленням добра та бажання творити чудеса. В цьому році команда фонду "Твоє Майбутнє" буде вітати дітей-сиріт в КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Школа-інтернат для дітей з тяжкими порушеннями мовлення забезпечує здобуття певного рівня освіти, проводить корекційно-розвиткову роботу з дітьми, які потребують корекції усного та писемного мовлення. На виховані закладу перебуває 110 дітей-сиріт. Головною метою школи-інтернату є розвиток і формування особистості, забезпечення соціально – психологічної реабілітації і трудової адаптації учня, виховання в нього загальнолюдських цінностей, громадської позиції.

На свято Миколая на нас чекатимуть 110 дітей, і вони дуже сподіваються, що св. Миколай про них не забуде і обов’язково приїде до їх інтернату!

Подарункові набори складатимуть:

  1. Подарунковий набір цукерок АВК №6 «Дім в Лапландії» 756г. – 110 шт. – 18032 грн;
  2. Суміш горіхів «Снек Драйв kids nuts» 150г. – 110 шт. – 4892 грн;
  3. Суміш сухофруктів «Снек Драйв» 200г. – 110 шт. – 5730 грн;
  4. Фруктовий набір (мандарини 150 кг – 6300 грн., банани 150 кг. – 7950 грн., ківі 150 кг. – 5850 грн. ) – 20100 грнЗагальна вартість проекту складає 48754 гривень, один набір буде коштувати 443 гривні. Зустріч з дітьми відбудеться 19.12.20 на 11.00 за адресою місто Васильків, вул. Рози Люксембург, 1. Усі бажаючих можуть приєднатись до нашої команди в якості волонтерів.


Сьогодні 19.12.20 таке чудове свято - День Святого Миколая - день, коли варто забути про всі невдачі і неприємності та згадати просту думку про те, що чудеса трапляються скрізь і постійно. Ми завітали до Васильківського спеціалізованого дитячого будинку, щоб привітати 110 дітей! Через карантинні обмеженнями свято пройшло не так як завжди, але все ж таки діти отримали свої подарункові набори! Дякуємо усім, хто підтримав наш проект, Ви найкращі!

rotate-foto