UA | EN
Розпочався 15.02.2017

Хто як не ми?..

Зібрано 35 332 грн.
Хто як не ми?

Дарницький дитячий будинок-інтернат, який було засновано у 1964 році, є соціально-медичною установою 2 профілю для постійного проживання дівчат віком від 7 до 35 років. Загальна кількість вихованок становить 148 дівчат – інвалідів з дитинства 1 та 2 груп. Дівчата з глибокою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватись і обслуговуватись, потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Будинок-інтернат розташований в лісопарковій зоні, площею 1,2 га, має житловий корпус та господарчі споруди (пральня, теплиця, спортивна зала). Установа розрахована на проживання 200 дівчаток. Для дітей, мешканців установи, організовано чотириразове харчування, в тому числі й дієтичне, на літній оздоровчий період харчування 5-ти разове. На належному рівні організовано медичне обслуговування. Медичний блок складається з досвідчених медичних спеціалістів (психіатр, педіатр, стоматолог). В медпункті інтернату працюють кабінети: маніпуляційний, стоматологічний, фізіотерапевтичний. Навчально-виховний процес здійснюється за диференційованою системою. Пріоритетне місце в системі навчально-виховної роботи займає самообслуговування та трудове навчання. Дівчатка приймають активну участь в спортивних змаганнях серед інвалідів м. Києва, України. Їздили на змагання в м. Севастополь, Італію, Чехію, Китай, Угорщину, де вибороли почесні місця та були нагороджені призами, медалями та кубками. До установи приймаються дівчата віком від 4 років, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування в дитячому будинку-інтернаті незалежно від наявності батьків та родичів. Приймання до інтернату здійснюється за путівкою, виданою Департаментом соціальної політики.

Адреса: м. Київ, вул. Ялинкова, 58/60, 02000. Тел.: 044-563-99-49.

Наше знайомство з Дарницьким дитячим будинком-інтернатом почалося 15 лютого 2017 року. Тоді до нас звернулося керівництво інтернату з проханням надати благодійну допомогу для вихованок дитячого будинку, а саме, забезпечити всім необхідним кімнати арт-терапії, соціально-побутової реабілітації та релаксації.

Це був перший проект для команди «Твоє майбутнє», але вже менше ніж через місяць ми приїхали до будинку з частиною допомоги. Ще через тиждень разом з нами до інтернату завітав шоу-театр «Мультизірки» з виставою «Малюк і Карлсон».

Хто як не ми?

З квітня місяця ми почали співпрацю з «MadShow Team» та ведучим Володимиром Такудісом. Шоу з рідким азотом не залишило нікого байдужим. Якщо весело проводити час, то тільки з «MadShow Team»!

Хто як не ми? Хто як не ми? Хто як не ми?

Неодноразово разом з нами до дівчаток навідувався Антон Панарін, який став для нашої організації справжнім другом і волонтером з великої літери. Казки з його вуст звучать зажди по новому, цікаво і захопливо.

Хто як не ми? Хто як не ми?

На допомогу нашій команді в проекті «Кімната соціально-побутової реабілітації» прийшли наші нові друзі-волонтери – компанія «Фітофарм»!

Проект по Дарницькому дитячому будинку вже завершений, але ми до сих пір час від часу навідуємо дівчат разом з нашими партнерами.

Окрему подяку хочемо виразити:
  • Компанії «Фітофарм»;
  • Шоу-театру «Мультизірки»;
  • «MadShow Team» та особисто Валентину Орлову;
  • Володимиру Такудісу;
  • Антону Панаріну;
  • «Будинку Іграшок».
Кімната Арт-терапії

У кімнаті арт-терапії дівчата займаються малюванням, розвитком мілкої моторики рук, вчаться шити, вишивати та виготовляти листівки. Потреби кімнати: блискітки, атласні стрічки, картини з палеток, набори для вишивання хрестиком, бісером та канвой, пальчикові та вітражні фарби, холости, пензлики, картини по номерах, акварельні фарби, гуаш, фломастери.

Кімната соціально-побутової реабілітації
Хто як не ми?

У кімнаті соціально-побутової реабілітації обладнана кухня для дівчат, на якій вони вчаться готувати собі їсти, користуватися електроприладами, доглядати за собою, самостійно себе обслуговувати тощо.

Окрему подяку хочемо виразити:
  • Компанії «Фітофарм»;
  • ТОВ ГМБХ «Штрубе Україна»
  • ПРАТ «Фарлеп-Інвест» (VEGA)
Кімната релаксації
Хто як не ми?

У кімнаті релаксації дівчата мають змогу зняти стрес після насиченого дня. Вони проводять час з психологом, займаються з кінетичним піском, грають в різні розвиваючі ігри, дивляться мультфільми та фільми, читають книжки та граються іграшками.

Потреби кімнати: кінетичний пісок різних кольорів, розвиваючі ігри, дитячі барабани, бубни, сопілки, ксилофони, дитячі іграшка тощо.

Хто як не ми?

Хто, як не ми?..

Зібрано 35 332 грн
Витрачено 67 332 грн
rotate-foto