UA | EN
Розпочався 09.01.2018

Я хочу чути!

Зібрано 35 000 грн.

Порушення слуху у дітей – єдиний фізичний дефект, що призводить до зниження інтелекту і затримки розумового розвитку. Це завжди серйозна проблема і для дитини, і для її батьків.

У відділенні дитячої токсикології, інтенсивної та еферентної терапії лікарні «Охматдит» вже більше 5 років знаходиться на стаціонарі Ярослав, який чекає на донорську нирку. Три рази на тиждень хлопчик ходить на гемодіаліз, який за 5 років майже вбив його слух…

Я хочу чути!Я хочу чути!

«Стан слуху у хворих з хронічною нирковою недостатністю знаходиться в прямій залежності від числа проведених гемодіалізів. Ступінь зниження слуху тим значніше, чим більше разів проводився гемодіаліз. Якщо слух знизився після декількох діалізів, то в подальшому, навіть, після припинення гемодіалізів, відбувається поступове і постійне його зниження».

На разі у дитини стоять слухові апарати, але вони не дозволяють йому чути належним чином та нормально спілкуватися із однолітками. Зараз єдиним способом допомогти Ярославчику є встановлення нових більш дорогих і якісних слухових апаратів, вартістю 40 000 грн.

З кожним днем слух погіршується. Для того, щоб дитина почула, потрібно нахилятися до його вуха і дуже голосно говорити, майже кричати. Тому більшість діток із відділення практично не звертаються до Ярослава. Боляче усвідомлювати, що вада зводить між дитиною та оточуючими людьми незриму перепону, що ізолює хлопчика від світу. І це все на додачу до того, що у Ярославчика не працюють нирки! Ви можете собі уявити як тяжко його батькам? Хронічна Ниркова Недостатність просто вбиває дитину, відбирає в неї дитинство, заміняючи двір із друзями на відділення лікарні…

Благаємо допомоги у кожного небайдужого! Ярославчик хоче чути!

Загальна вартість проекту складає 40 000 грн.

Спробуйте закрити вуха і зануритися в повну тишу! Це дуже страшно…

Я хочу чути!Я хочу чути!Я хочу чути!Я хочу чути!Я хочу чути!Я хочу чути!Я хочу чути!Я хочу чути!Я хочу чути!Я хочу чути!Я хочу чути!Я хочу чути!
rotate-foto