UA | EN
Розпочався 27.11.2017

Лист Діду Морозу

Зібрано 15 970 грн.

Переддень Нового року – час, коли усі чекають на подарунки, знаходяться в очікуванні якогось фантастичного дива, коли в чудеса вірять навіть дорослі, а діти радуються, передчуваючи бажаний подарунок, настрій людей змінюється в кращу сторону, у всіх з’являється бажання зробити близьким безліч подарунків та здійснити цю казку в колі сім’ї та друзів. Це час, коли допомога ближньому є такою важливою і такою бажаною. Знає і ніколи не забуває про це команда «Твоє Майбутнє»…

лист діду морозу

Новий рік — це пора чудес і виконання заповітних бажань. Хто з нас не пам’ятає радісне передчуття казковості, надії, що під ялинкою очікує саме та довгоочікувана іграшка? На жаль, для вихованців дитячих будинків Новий Рік — часом сумне свято, бо чудо до них приходить, навіть, рідше за Діда Мороза. Ми хочемо, щоб у дітей-сиріт та тих, хто залишився без піклування батьків було справжнє свято і вони вірили в добро і чарівництво. А у хворої дитини, щоб збулася головна мрія його життя — стати здоровим! Саме на це сподівається кожен підопічний нашого фонду, як на диво.

Цього Нового року «Твоє Майбутнє» приміряє костюм Діда Мороза та завітає із подарунками до Дарницького дитячого будинку-інтернату. Там на опікуванні знаходиться 148 вихованок з глибокою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватись, але потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Протягом року ми відвідували цей інтернат безліч разів і переддень Нового року не можемо залишити наших дівчаток без подарунків та уваги!

Ми вирішили сформувати невеличкі подарункові набори для дівчат, які складатимуться з розвиваючої іграшки, цукерок та шоколаду. Влаштуємо інтернату невеличке новорічне свято. Ціна одного набору складатиме 300 грн. Загальна вартість проекту 44 400 грн.

Вступайте в Новий рік з добрим серцем і ваші бажання неодмінно збудуться!

Усіх наших любих меценатів і спонсорів вітаємо з новорічними святами!

Раді повідомити, що саме завдяки Вам на цьому світі стало на 148 ЩАСЛИВИХ дітей більше!

Команда «Твоє Майбутнє» відвідала Дарницький дитячий будинок-інтернат із дитячим вокальним естрадним ансамблем «Забава» та народним ансамблем танцю «Барвінок».

З нами, навіть, завітав Дід Мороз із велииииким мішком подарунків: цукерки, фрукти, кінетичний пісок, тісто для ліплення, засоби особистої гігієни, чого там тільки не було. В нас вийшло справжнє новорічне свято із піснями, танцями і подарунками

лист діду морозулист діду морозулист діду морозулист діду морозулист діду морозулист діду морозулист діду морозу
rotate-foto