UA | EN
Розпочався 13.11.2017

Мрії під подушку

Зібрано 33 520 грн.

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята дітки пишуть до Миколая листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та своїм батькам.

Мрії під подушку

Щорічно десятки дітей на свято Миколая залишаються в лікарнях. В основному, це діти із важкими захворюваннями. На жаль, у хвороби немає вихідних, і вона не бере відпустку на новорічні канікули. А кожна дитина чекає дива, очікує, що Святий Миколай знайде його навіть у лікарні і покладе під подушку омріяний подарунок.

Бюджет кожної сім’ї, яка веде боротьбу із хворобою, завжди виснажений, тому графа з написом «подарунки» у ньому, зазвичай, не передбачена. Але маленькі мешканці лікарні, як ніхто, заслуговують на радість і казку. Команда «Твоє Майбутнє» зробить все можливе, аби ці діти, як і всі інші, змогли скуштувати святкових солодощів та отримати гарні подарунки під подушку. На сьогоднішній день у світі з’явилася ще одна традиція цього свята: дарувати подарунки сиротам, знедоленим та хворим діткам. І кожного року, небайдужі до чужого лиха люди, створюють невеличке свято для сиріт або бідних сімей. Образ Святого Миколая для всіх людей став уособленням добра та бажання творити чудеса.

Ми вирішили забезпечити подарунками та солодощами Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит» (відділення клінічної токсикології, дитячої неврології та педіатрії), а саме: цукерками, шоколадками та іграшками. Вартість одного набору на одну дитину складає 447 гривень. Загальна сума проекту 33 525 грн.

На свято Миколая у лікарні чекатимуть близько 75 дітей, і вони дуже сподіваються, що св. Миколай про них не забуде і обов’язково приїде в їх відділення!

Мрії під подушкуМрії під подушкуМрії під подушкуМрії під подушкуМрії під подушку

Ура, друзі, учора ми завітали до лікарні «Охматдит» із подарунками для дітей до свята Миколая. У відділенні токсикології дітки дуже порадували нас своїми чудовими малюнками на згадку. Кожна дитинка отримала від нас: набір цукерок, сік, водичку, йогурт, спінер, кінетичний пісок, крем та шампунь. Так-так, усі були дуууууже чемними дітками, слухалися медичних сестер, дотримувалися дієти та гідно витримували усі процедури та гемодіаліз, тому Святий Миколай приніс багатенько подарунків.

Потім ми завітали до відділення неонатології і залишили там: підгузки, крема від попрілостей, дитяче пюре, йогурти, подарункові набори, комплекти для ліків та нагрудники. Дуже дякуємо усім, хто не залишився байдужим!!!

Мрії під подушкуМрії під подушкуМрії під подушкуМрії під подушку
rotate-foto