UA | EN
Розпочався 09.09.2019

Ігрова кімната для особливих дітей

Зібрано 250 000 грн.

Святошинський дитячий будинок-інтернат є соціально-медичною установою II профілю для постійного проживання 178 хлопчиків віком від 6 до 35 років з глибокою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватися і обслуговуватися, але потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Даний заклад займається вихованням дітей з обмеженими можливостями, а також в даному притулку багато дітей, які позбавлені батьківського піклування. Дітей у закладі навчають у міру можливостей та їх здібностей. Навчають оволодівати основними підручними засобами та пристосовують їх до життя у суспільстві. Знаходиться у м. Києві, вул. Котельникова, 51, 03115.

Команда нашого фонду неодноразово відвідувала Святошинський дитячий будинок. Востаннє, коли ми привозили туди благодійну допомогу, директор провів нам екскурсію по закладу і показав два приміщення, які потребують капітального ремонту. Раніше вони виконували функцію звичайних навчальних класів, але згодом стали складом для непотребу. Через брак фінансуванння від держави наша команда вирішила допомогти Святошинському дитячому будинку відновити ці приміщення. Завдяки нашим партнерам з компанії ТОВ "Магамеркет" зараз в цих кімнатах проходить капітальний ремонт, але ми плануємо повністю привести їх до належного стану, аби дітки могли там займатися та розвиватися.

Метою проекту є створення кімнат реабілітації та розвитку, що дадуть змогу дітям відволіктися від своїх моральних і фізичних страждань, зняти стрес та наповнитись знаннями. Наразі нам необхідно закупити меблі та реабілітаційне обладнання.

Стан кімнат до ремонту:
Список необхідного обладнання та меблів:
Загальна вартість меблів та реабілітаційного обладнання складає 32 тисячі 419 гривень.

18.10.19 поки всі насолоджуються останніми теплими днями і ніжаться на сонечку, ми не перестаємо працювати. І на цей раз завітали до наших старих і вже дуууже добре знайомих хлопців у Святошинський дитячий будинок-інтернат.

Звичайно, не без допомоги меценатів, до закладу було завезено:
 1. стіл для пісочної анімації 1 шт;
 2. дитяча велика мозаїка 5 шт;
 3. конструктор будівельний 3 шт;
 4. конструктор «замок» 3 шт;
 5. розвиваюча іграшка «розумний куб» 3 шт;
 6. набір геометричних фігур 3 шт;
 7. килимок з цифрами 2 шт;
 8. килимок з літерами 2 шт;
 9. розвиваючий набір Монтессорі і Фребеля 1 шт;
 10. парти дитячі 6 шт;
 11. стіл для вчителя 1 шт;
 12. дошка магнітна 1 шт;
 13. гумові м’ячики антистрес 179 шт;
 14. книжки дитячі 10 шт.
 15. Також, діток розважало ілюзійне шоу «Рідкий азот» (фото і відео дивіться вище). Виражаємо величезну вдячність усім, хто долучився до цієї поїздки, особливо ТОВ «Верітас Україна» та його директору Ведянкину Максиму.

Одним з наймаштабніших та успішних проектів в цьому році в нашому фонді #твоємайбутнє було створення кімнат реабілітації та розвитку у Святошинському дитячому будинку. Ці кімнати дадуть змогу дітям відволіктися від своїх моральних і фізичних страждань, зняти стрес та наповнитись знаннями. До ремонту кімнати знаходились у жахливому стані та виконували функцію складів з непотребом. Завдяки нашим партнерам з компанії ТОВ "Мегамаркет" Олеся Онищук (Olesya Onischuk) , які зробили капітальний ремонт та ТОВ "Бюро Верітас Україна", які допомогли закупити розвиваюче обладнання, нам вдалося втілити мрію усіх вихованців закладу!!! Ми дуже вдячні всім, хто прийняв участь у такому складному проекті! Кінцевий результат того вартий!

rotate-foto