UA | EN
Розпочався 17.12.2018

Лист Діду Морозу 2018

Зібрано 31 014 грн.

Переддень Нового року – час, коли усі чекають на подарунки, знаходяться в очікуванні якогось фантастичного дива, коли в чудеса вірять навіть дорослі, а діти радуються, передчуваючи бажаний подарунок, настрій людей змінюється в кращу сторону, у всіх з’являється бажання зробити близьким безліч подарунків та здійснити цю казку в колі сім’ї та друзів. Це час, коли допомога ближньому є такою важливою і такою бажаною. Знає і ніколи не забуває про це команда «Твоє Майбутнє»…

Новий рік — це пора чудес і виконання заповітних бажань. Хто з нас не пам’ятає радісне передчуття казковості, надії, що під ялинкою очікує саме та довгоочікувана іграшка? На жаль, для вихованців дитячих будинків Новий Рік — часом сумне свято, бо чудо до них приходить, навіть, рідше за Діда Мороза. Ми хочемо, щоб у дітей-сиріт та тих, хто залишився без піклування батьків було справжнє свято і вони вірили в добро і чарівництво. А у хворої дитини, щоб збулася головна мрія його життя — стати здоровим! Саме на це сподівається кожен підопічний нашого фонду, як на диво.

Цього Нового року «Твоє Майбутнє» приміряє костюм Діда Мороза та завітає із подарунками до Дарницького і Святошинського дитячих будинків. Там на опікуванні знаходиться 148 дівчат та 178 хлопців з глибокою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватись, але потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Протягом року ми відвідували ці заклади безліч разів і переддень Нового року не можемо залишити наших дітей без подарунків та уваги!

Ми вирішили сформувати невеличкі подарункові набори для дівчат і хлопців, які складатимуться з цукерок (Набір кондитерських виробів №1 "Символ Нового року" АВК)  та фруктів (банани, апельсини, ківі). Також буде влаштоване новорічне свято народною театральною студією "Паростки" на чолі з Люботою Віталієм!

 Загальна вартість проекту складає 31 тисяча 14 гривень 32 копійки. На одну дитину припадає 95 гривень!

31.12.2018 Було завезено 178 подарункових наборів цукерок, 30 кг апельсинів, 30 кг ківі, 30 кг бананів та 2 ящика горіхів! Для хлопців виступав Народний театр «Паростки» із виставою «Вінні Пух»! Дуже дякуємо Віталію Люботі за таке неймовірне шоу! Також виражаємо велику вдячність ТОВ «Мегамаркет» за всебічну підтримку наших проектів! Вітаємо всіх із наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

Поїздка до Дарницького Дитячого будинку запланована на 14.01.2019 на 11.00 за адресю вул. Ялинкова 58/60

Свята закінчились, а подарунки - ні!

Як ми хотіли і намагалися завітати до наших дівчаток з Дарницького дитячого будинку-інтернату, все марно. Всьому виной - вітряна віспа, карантин аж до 5 лютого!

Тому ми передали цукерки для дівчат через директора Олену Сергіївну та заступника директора Вікторію Миколаївну.

rotate-foto