UA | EN
Розпочався 21.03.2018

Юний Ліонель Мессі

Зібрано 20 678 грн.

Кілька років тому лікарі поставили Саші діагноз «гіпофізарний нанізм», при якому спостерігається суттєве відставання у фізичному розвитку, як результат недостатнього вироблення гіпофізом життєво необхідного гормону росту. В народі називається просто — карликовість, але, по суті, є генетичним і невиліковним захворюванням. Застерегти його неможливо, вимагає терапії гормоном росту довічно. Такий же діагноз був діагностований у знаменитого футболіста Ліонеля Мессі і є шанс досягти таких же результатів.

Юний Ліонель Мессі

Для того щоб дитина росла, йому щомісяця необхідні сім ампул гормону росту «Зомактон». Їх вартість становить понад 20 тисяч гривень. Протягом 10 років доза гормону буде рости, потім, після закриття зон росту, спаде на мінімальну, але довічну. Крім гормонів, хлопчикові необхідно приймати вітаміни, таблетки, посилене білкове харчування, здавати гормональні аналізи, УЗД, МРТ. На все це у сім’ї не вистачає коштів. Тому мама у пошуку «чарівника» для свого синочка.

«Я виховую ще одну дитину (2 роки). Про діагноз Саші дізналася, будучи на шостому місяці вагітною другою дитиною. Зараз перебуваю в декреті», — розказує Олена мама Саші.

Юний Ліонель Мессі

«Допоможіть Саші жити повноцінно, для нього так важливий кожен сантиметр росту! Почуйте мене, мені більше нічого не залишається! Сподіватися і вірити! Окостеніння кісток з віком йде, колоти гормон потрібно кожен день і вирости є час до закриття зон росту, хотілося б встигнути досягти прийнятного зростання. Поки є шанс змінити долю дитини. Я розумію, що кругом багато біди, але зараз тільки в моїх руках майбутнє мого сина і я намагаюся зробити все, що могло б вплинути на його подальше життя! Вилікувати самим таку дитину простій родині не реально, надія тільки на небайдужих людей!»

Так склалася доля, що Олена знайома із директором нашого фонду. І ми просто не могли пройти повз цієї біди. Тим більше, що усі фонди відмовляють у допомозі маленькому Сашкові, аргументуючи це тим, що «профіль захворювання не підходить під їх статут, вони беруться за пересадки органів, онкозахворювання і випадки, де дитина на межі життя або відповідають, що в пріоритеті інші регіони».

22.03.2018 року команда «Твоє Майбутнє» передала Сашкові Смітюху 7 упаковок «Зомактона» на один місяць лікування на загальну суму 20 678 грн !!!

Але дитина і надалі потребує медикаментів, тож, якщо Ви маєте змогу допомогти, пишіть нам на електронну пошту icf.your.future@ukr.net або дзвоніть по телефону 067-469-05-71.

Допоможіть Саші жити повноцінно, для нього так важливий кожен сантиметр росту!

Юний Ліонель МессіЮний Ліонель Мессі
rotate-foto