UA | EN
Розпочався 01.12.2020

Лист Діду Морозу 2020

Зібрано 40 658 грн.

Новий рік — це пора чудес і виконання заповітних бажань. Хто з нас не пам’ятає радісне передчуття казковості, надії, що під ялинкою очікує саме та довгоочікувана іграшка? На жаль, для вихованців дитячих будинків Новий Рік — часом сумне свято, бо чудо до них приходить, навіть, рідше за Діда Мороза. Ми хочемо, щоб у дітей-сиріт та тих, хто залишився без піклування батьків було справжнє свято і вони вірили в добро і чарівництво. А у хворої дитини, щоб збулася головна мрія його життя — стати здоровим! Саме на це сподівається кожен підопічний нашого фонду, як на диво.


Цього Нового року «Твоє Майбутнє» приміряє костюм Діда Мороза та завітає із подарунками до спеціальної школи І-ІІ ст. №12  http://www.school12.kiev.ua/ Дарницького району м. Києва в якій навчається 208 дітей з особливими освітніми потребами віком від 6 до 16 років, з них 107 дітей пільгових категорій: діти-сироти та діти , позбавлені батьківського піклування – 5 , діти  з інвалідністю -65, діти з малозабезпечених сімей – 1, діти,  батьки яких мають статус учасника воєнних дій в зоні АТО або беруть участь в АТО – 4, діти з багатодітних сімей – 9, постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС – 3, діти з числа внутрішньо переміщених осіб – 5.


Навчання  у закладі проводиться за спеціальними навчальними програмами, розробленими для дітей з тяжкими порушеннями мовлення, затримкою психічного розвитку та інтелектуальною недостанністю. У класах від 8 до 14  учнів, що дозволяє вчителю приділити кожній дитині максимум уваги. Крім звичайних уроків діти відвідують заняття з логопедами, практичним психологом, соціальним педагогом, індивідуальні корекційно – розвивальні заняття. У навчальному закладі діти можуть отримати кваліфіковану консультацію лікаря – педіатра, медичної  сестри з дієтичного харчування. Для  учнів облаштовано сучасний ігровий майданчик, спортивний зал, стадіон. 


Загальна вартість проекту складає 40 тисяч 658 гривень, один набір буде коштувати 195 гривень. Зустріч з дітьми відубудеться 31.12.2020 за адресою місто Київ, вул. Харківське шосе, 121/3 в 11:00. Усі бажаючі можуть приєднатісь до наго проекту в якості волонтерів. 


Подарункові набори складатимуть:

  1. Подарунковий набір цукерок АВК №5 «Новорічна сумочка» 471г. – 208 шт. – 20592 грн;
  2. Суміш горіхів «Снек Драйв kids nuts» 150г. – 208 шт. – 9250 грн;
  3. Суміш сухофруктів «Снек Драйв» 200г. – 208 шт. – 10816 грн;
 Вітаємо усіх наших друзів, партнерів та меценатів з новим 2021 роком! Бажаємо міцного зодоров'я та успіхів у всіх Ваших починннях! Також ми дуже дякуємо усім небайдужим, хто підтримував нас цілий рік та пропонуємо переглянути фото та відео звіти з привітання у Спеціальній школі Дарницького району м. Києва в яку ми завітали напередодні Нового Року!
rotate-foto