Розпочався 14.06.2020

ТРИМАЙ ХВИЛЮ 2020

Зібрано 44 100 грн.
Залишилось зібрати 207 900 грн
Допомогти

На забезпеченні фонду знаходиться Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва який знаходиться за адресою вул. Кошиця, буд. 8, 02068. Тел 044-560-71-96. Основним завданням ЦСПР є надання психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, юридичних та інформаційних послуг дітям та молоді з функціональними обмеженнями і членам їх сімей. В ЦСПР допомагають розвитку моторики, розумових здібностей, мови та емоційної сфери, педагогічними, психологічними та тренінговими методами.


Четвертий рік поспіль ми проводемо уже траційний для нас проект "Тримай хвилю". У цьому році для оздоровлення дітей була обрана база відпочинку "Карпати", Затока, Одеська область, вул. Лазурна, 33  https://bo-karpaty.com/about-bo-karpaty/about/. На просторій, огородженій території розташувалися сучасні триповерхові корпуси, двоповерхові котеджі, прості літні будиночки, їдальня, кафе-бари, альтанки та місця відпочинку, дитячий майданчик і парковка. Широкий піщаний пляж починається прямо за територією бази відпочинку. До моря веде широка деревяна доріжка по якій з легкістю зможе проїхати інвалідний візок. Саме тому цей варіант нам дуже сподобався.

Цього року з урахуванням знижки для нашого благодійного фонду путівка на одну особу на 10 днів з 3-х разовим харчуванням буде коштувати на 6300 гривень. Плануємо відправити на відпочинок 20 дітей + 1 супроводжуючий для кожного (40 чоловік). Загальна вартість проекту складає 252 тисячі гривень! Ми дуже просимо всіх не баждужих підтримати наш проект!

Фото бази відпочинку

Фото частини вихованців закладу яких плануємо відправити.rotate-foto