UA | EN
Розпочався 14.06.2020

ТРИМАЙ ХВИЛЮ 2020

Зібрано 272 000 грн.

На забезпеченні фонду знаходиться Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва який знаходиться за адресою вул. Кошиця, буд. 8, 02068. Тел 044-560-71-96. Основним завданням ЦСПР є надання психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, юридичних та інформаційних послуг дітям та молоді з функціональними обмеженнями і членам їх сімей. В ЦСПР допомагають розвитку моторики, розумових здібностей, мови та емоційної сфери, педагогічними, психологічними та тренінговими методами.


Четвертий рік поспіль ми проводемо уже траційний для нас проект "Тримай хвилю". У цьому році для оздоровлення дітей була обрана база відпочинку "Карпати", Затока, Одеська область, вул. Лазурна, 33  https://bo-karpaty.com/about-bo-karpaty/about/. На просторій, огородженій території розташувалися сучасні триповерхові корпуси, двоповерхові котеджі, прості літні будиночки, їдальня, кафе-бари, альтанки та місця відпочинку, дитячий майданчик і парковка. Широкий піщаний пляж починається прямо за територією бази відпочинку. До моря веде широка деревяна доріжка по якій з легкістю зможе проїхати інвалідний візок. Саме тому цей варіант нам дуже сподобався.

Цього року з урахуванням знижки для нашого благодійного фонду путівка на одну особу на 10 днів з 3-х разовим харчуванням буде коштувати на 6300 гривень. Плануємо відправити на відпочинок 20 дітей + 1 супроводжуючий для кожного (40 чоловік). Загальна вартість проекту складає 252 тисячі гривень! Ми дуже просимо всіх не баждужих підтримати наш проект! 

Фото бази відпочинку

Фото частини вихованців закладу яких плануємо відправити.

Друзі, з величезним задоволенням та радістю повідомляємо Вам, що нам вдалося реалізувати один з найпотужніших проектів нашого фонду! 272000 гривень було витрачено на 40 путівок та білети на потяг для дітей з особливими потребами Дарницького району! Величезну вдячніть виражаємо засновнику компанії Мегамеркет та Олесі Онищук за надання фінансової допомоги на оплату 29 путівко, дякуємо нашим постійним партнерам ОЄОУ, компанії Pakline Group за оплату білетів на потяг! Ви - чудовий приклад для інших компаній! Також велика подяка усім нашим друзям, партнерам та меценатам, які долучилися до проекту та підтримують нас на постійній основі з самого почту заснування нашого фонду! Дуже дякуємо вам за довіру, ви найкращі!
rotate-foto