Розпочався 01.01.2021

Різдвяне диво

Зібрано 20 064 грн.

На забезпеченні фонду знаходиться Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва який знаходиться за адресою вул. Кошиця, буд. 8, 02068. Тел 044-560-71-96. Основним завданням ЦСПР є надання психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, юридичних та інформаційних послуг дітям та молоді з функціональними обмеженнями і членам їх сімей. В ЦСПР допомагають розвитку моторики, розумових здібностей, мови та емоційної сфери, педагогічними, психологічними та тренінговими методами.


Команда благодійного фонду "Твоє Майбутнє" починає Новий Рік з привітання 60 дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації Дарницького району з Різдвяними святами! Мета проекту - закпити 60 подарункових наборів с солодащами згідно кошторису на загальну суму 20064 гривні. Набір на одну дити буде коштувати 335 гривень. Приклад набору та кошторис в додатку: 

Раді повідомити, що наш міні-проект завершено. Вихованці ЦСПРДМФО Дарницького ррайону міста Києва будуть отримувати свої смаколики кожного дня після закінчення занять, так як через карантинні обмеження вони відвідують заклад по 3-5 чоловік в день. Дуже дякуємо усім за підтримку!rotate-foto