UA | EN
Розпочався 01.01.2023

Подаруй тепло

Зібрано 679 512 грн.

З жовтня 2022 року росія нанесла удари по обʼєктам електроенергетики України 51 раз, серйозно пошкодженно вже 40% усієї енергетичної інфраструктури України, зокрема ТЕС, ТЕЦ, та ГЕС. У Києві через ракетні обстріли росіян пошкоджено два обʼєкти критичної інфраструктури, внаслідок чого в будинках намає світла, тепла та води, нажаль, не виключенням стали і дитячі будинки...

Саме тому, ми плануємо провести благодійний проект "Подаруй тепло" для дитячих будинків міста Києва, Київської області а також 5-х підрозділів Збройних Сил України які дислокуються в Донецькій області, з метою забезпечення закладів та військових, безперебійними елементами подачі тепла та світла, щоб під час зими вони перебували у комфортних умовах.

Для дитячих будинків міста Києва та будинків Київської області, ми плануємо придбати 5 дизельних генераторів потужністю 10 кВт та 5 генераторів такої самої потожності для військових (згідно кошторису).Загальний бюджет проекту складає 679 тисяч 512 гривень для закупівлі 10 дизельних генераторів Valkenpower 230V/400V 10 кВт, однин генератор з урахуванням доставки в Україну коштує 67951 гривню.

Усі бажаючі можуть разом з нами відвідати заклад та привезти з собою необхідні позиції або відправити на нашу адресу нової пошти: м. Київ, відділення 80, БО МБФ ТВОЄ МАЙБУТНЄ, 0674690571.


Друзі, завершуємо вихідні мега-звітом з нашого проекту.

Величезна потужність, яка вимірюється в кіловатах у вигляді генераторів на фото! Проект настільки об'ємний, що будемо виставляти звіти в декілька етапів, а поки бажаємо Вам премного перегляду!

Серед закладів, які тепер мають безперебійні джера живлення: Святошинський дитячий будинок-інтернат, Центр комплексної реабілітації Дарницького району міста Києва, Центр захисту дітей "Наші Діти".

Ми хочемо висловити величезну подяку нашим добрим друзям з Global Fund for Children, які допомогли нам в реалізації нашого задуму! Ви найкращі!

Величезна подяка усім нашим друзям та меценатам, які також не стали осторонь та підтримали проект фінансово! Завдяки Вам ми продовжуємо робити нашу справу!
На даний момент проходить реалізація другої частини проекту, яка спрямована на допомогу 5 підрозділам Збройний Сил України які перебувають на Донецькому напрямку. Для повного завершення проекту нам лишилось зібрати 136000 гривень для закупівлі 2-х остніх генераторів.


rotate-foto