UA | EN
Розпочався 23.09.2017

Дюймовочка Віталіна

Зібрано 16 048 грн.

На святковому заході «Юнь Києва запрошує 2017» 23.09 директор Дарницького центру реабілітації-Новік Людмила Федорівна познайомила нас із тендітною дівчинкою – Віталіною

Дюймовочка Віталіна
Як з’ясувалося згодом у Віталінки діагноз – гіпохондроплазія, А1Д1 тип наслідування. У свої 12 років дівчинка зростом усього лише 130,7 см і важить 40 кг. Два роки назад Віталінці призначили лікування препаратами гормонами зросту і з того моменту вона виросла на цілих 10 см! А до цього без препаратів Віталінка росла 1 см в рік. Гормональний препарат, що так необхідний нашій дюймовочці, Диферелін, коштує 3534 грн.
Дюймовочка Віталіна Дюймовочка Віталіна

Мама дуже просила про допомогу: «Для того, щоб продовжити лікування, дитині кожен місяць потрібно колоти укол Дифереліну, а в лікарні с червня місяця взагалі перестали його давати. Без гормона ми майже не зростаєм…».

Як ми усі розуміємо, зріст дуже важливий для підтримки нормальної якості життя. Тож ми не змогли залишитися осторонь і вже 1.10.2017 року передали Диферелін для Віталінки

Дюймовочка Віталіна Дюймовочка Віталіна Дюймовочка Віталіна Дюймовочка Віталіна Дюймовочка Віталіна Дюймовочка Віталіна Дюймовочка Віталіна Дюймовочка Віталіна

Сьогодні до нас у гості завітала наша чарівна дюймовочка Віталіна із бабусею. У жовтні цього року ми вже передавали Диферилін Віталінці, але цього місяця бабуся знов звернулась до нас за допомогою. Сьогодні Віталінка завітала до нашого офіса і ми передали їй ліки.

Дюймовочка Віталіна

Так, як держава не завжди хоче забезпечувати Віталінку такими ліками, ми вирішили не розмінюватися на дрібниці і купили одразу ж 5 упаковок Дифереліну на суму 8 тисяч 985 грн. Нехай дитина зростає здоровою і щасливою!

Дюймовочка ВіталінаДюймовочка Віталіна Дюймовочка ВіталінаДюймовочка Віталіна

Віталінка завжди потребує гормону росту – Дифереліну, якщо Ви хочете їй допомогти – зв’язуйтесь з нами по телефону 067-469-05-71.

rotate-foto