UA | EN
Розпочався 29.10.2018

Заручники війни 2

Зібрано 42 000 грн.

Тисячі сімей мігрували з небезпечних регіонів, де триває війна. Під вікнами їхніх будинків щодня вибухали снаряди, а на вулицях гинули люди. Більшості переселенцям зі Сходу немає куди піти і до кого звернутися по допомогу, вони кинуті напризволяще і вимушені звертатися до сторонніх людей.

«Центр реабілітації та соціальної допомоги» знаходиться у смт. Коцюбинське, вул. Лісова 21-а. Починаючи з березня 2014 р. «Центр соціальної допомоги та реабілітації» при УПЦ КП «Преображення Господнього» почав приймати людей, які були вимушені покинути свої домівки, рятуючи своє життя та життя своїх дітей від бойових дій на Сході.

На даний час у Центрі мешкає 86 осіб (з них 45 дітей), в більшості, це незахищені верстви населення: вагітні, немовлята, діти, діти-інваліди, інваліди, онкохворі, інсулінозалежні діабетики, пенсіонери, багатодітні сім’ї, матері-одиначки.

До команди «Твоє майбутнє» звернулася координатор Цетру – Світлана з проханням про допомогу забезпечити центр речами першої необхідності. Так до нас надійшло цілих 5 листів-прохання! Це і побутова хімія, і канцелярія для діточок у школу, і дрова для обігріву центру, і побутова техніка, і ще багато-багато іншого. Це звичайні речі, які просто-напросто дають змогу виживати цим людям у їх складних життєвих обставинах, адже у центрі багатодітні сім’ї, маленькі дітки, матері-одиначки, діти-інваліди.

На даний момент Центр потребує:
  • канцелярію,
  • побутову хімію,
  • та тверді породи дерев для опелення.

Більшості переселенцям зі Сходу немає куди піти і до кого звернутися по допомогу, вони кинуті напризволяще і вимушені звертатися до сторонніх людей. У «Центрі соціальної допомоги та реабілітації» при УПЦ КП «Преображення Господнього» мешкає 86 осіб (з них 45 дітей), в більшості, це незахищені верстви населення: вагітні, немовлята, діти, діти-інваліди, інваліди, онкохворі, інсулінозалежні діабетики, пенсіонери, багатодітні сім’ї, матері-одиначки.

26.11.2018 Команда «Твоє Майбутнє» за допомогою своїх меценатів та партнерів забезпечила Центр канцелярію та побутову хімію (поставку дерев твердих порід для опалення закладу очікуємо цього тижня).

Дуже дякуємо за підтримку та допомогу ТМ «Frosh»
rotate-foto