UA | EN
Розпочався 16.02.2018

Ми поруч!

Зібрано 30 271 грн.

На забезпеченні команди «Твоє Майбутнє» вже більше року знаходиться Дарницький дитячий будинок, де наших волонтерів завжди чекають із теплом та коханням.

Мета проекту «Ми поруч!» – зібрати гроші на забезпечення належних умов проживання та соціально-побутового обслуговування дівчаток з Дарницького дитячого будинку-інтернату. Тут живуть 149 дівчаток від 7-ми до 35 років. Всі вони — інваліди з дитинства, з вадами фізичного та розумового розвитку. Багато з них — це сироти та ті, що позбавлені батьківської опіки та піклування. Це особливі діти і вони, як ніхто інший, потребують чуйності, материнської любові та турботи.

Дарницький дитячий будинок-інтернат, який було засновано у 1964 році, є соціально-медичною установою 2 профілю для постійного проживання дівчат віком від 7 до 35 років. Загальна кількість вихованок становить 149 дівчат – інвалідів з дитинства 1 та 2 груп. Дівчата з глибокою розумовою відсталістю, які можуть самостійно пересуватись і обслуговуватись, потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Вихованки приймають активну участь в спортивних змаганнях серед інвалідів м. Києва, України. Їздили на змагання в м.Севастополь, Італію, Чехію, Китай, Угорщину, де вибороли почесні місця та були нагороджені призами, медалями та кубками. До установи приймаються дівчата віком від 4 років, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування в дитячому будинку-інтернаті незалежно від наявності батьків та родичів. Приймання до інтернату здійснюється за путівкою, виданою Департаментом соціальної політики.

Адреса: м. Київ, вул. Ялинкова, 58/60, 02000. Тел.: 044-563-99-49.

09.02.2018 р. до нашого благодійного фонду звернулася заступник директора Дарницького дитячого будинку-інтернату — Цебрик Вікторія Миколаївна з проханням про допомогу у забезпеченні належних умов проживання та соціально-побутового обслуговування своїх вихованок, а саме:
  • миючими і чистячими засобами (для миття підлоги, посуду, скла, кафелю та лінолеуму); засобами для чищення труб, універсальними миючими засобами для туалетів, чистячими та миючими засобами для кухні, пральними порошками для автоматичного прання для світлих, кольорових та темних речей; • туалетним папером; • освіжувачами повітря (балон); • пакетами для сміття на 35л, 60л, 120л; • серветками для прибирання пилу; • подовжувачами на 5-7 розеток (5, 10, 15, 20, 25м); • чайними сервізами на 12 персон; • чайними ложками; Також, дитячий будинок потребує: — настінні годинники (6 шт.); — миючого пилососа (1 шт.); — флешок на 32 Гб; — сушок для посуду з нержавіючої сталі (2 шт. — 600мм * 350мм); — побутового холодильника двокамерного; — електродриль В08СН 08В 13 КЕ 8Б8.

У сучасному світі люди стали забувати про справді важливі речі, про безоплатне добро і взаємодопомогу ближньому своєму. У вас є шанс проявити свої найкращі якості, щиру людяність і великодушність!

Збір коштів для Дарницького дитячого будинку-інтернату розпочато! Загальна вартість проекту складає 20 000 грн!

Ми поруч!

Урочисто повідомляємо: кімната соціально-побутової реабілітації у Дарницькому дитячому будинку-інтернаті офіційно відкрита! 13.04.2018 р. команда «Твоє Майбутнє» відвезла останню частину майна – побутову хімію для кімнати СПР.

Ви тільки подивіться на ці фото та відео. Все, що Ви на них бачите-це все робили МИ протягом року! Коли ми тільки познайомились із Дарницьким дитячим будинком, у керівництва закладу була мрія-переробити звичайну кімнатку інтернату на повноцінну кухню-для того, щоб дівчатка мали змогу вчитися готувати для себе їжу, прати одяг, доглядати за собою, тобто проходити повний курс соціальної адаптації.

На сьогоднішній день завдяки нашому фонду у кімнаті є: кухонний гарнітур, холодильник, пральна машина, витяжка, мікрохвильовка, кухонний комбайн, чайник, кухонна плита, духова піч, сковорідки, каструлі, столові прибори, тарілки, чашки, миючі засоби, проведено водопостачання, електромонтажні роботи, вентиляційна система… тобто усе, що Ви можете собі уявити, що зв’язане із звичайною кухнею.

І як же ж ми тішилися, коли дівчатка готували нам смачні оладки у фартухах, які ми ж і купляли.

Хочемо від щирого серця ПОДЯКУВАТИ усім нашим меценатам, які допомагали нам протягом усього цього року на даний проект! Ви найкращі! Низький Вам уклін!

Ми поруч!Ми поруч!Перелік товаріПерелік товарі 2Наша командаНаша команда 2дівчатка в кімнатідівчатка в кімнаті 2дівчатка в кімнаті 2дівчатка в кімнаті 2
rotate-foto