UA | EN
Розпочався 18.07.2019

Тримай хвилю 2019

Зібрано 95 550 грн.

На забезпеченні фонду знаходиться: позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів «Шанс» (далі ПНЗ ДЮСШІ «Шанс») працює з 04 вересня 2015 року. За  цей період вихованці школи ставали переможцями і призерами Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу, Європи та України. На теперішний час  в  ПНЗ  ДЮСШІ «Шанс» працює 6   відділень  спорту (боротьба греко-римська та вільна, лижні перегони та біатлон, легка атлетика, пауерліфтинг, плавання, спортивне орієнтування) в яких займаються 150  вихованців з  інвалідністю  з  4 нозологій  ( вади слуху, зору та інтелекту, ураження опорно-рухового апарату).

Правлінням фонду було вирішено відправити 15 паралімпійців ( + один супроводжуючий з цього закладу)  на літній відпочинок на морі (Миколаївська область, село Рибаківка, дитячий табір «Морська хвиля»). У цьому році вартість однієї путівки на 7 днів з 12.08.19 по 25.08.19 складає 6 тисяч 370 гривень.

Шановні друзі та колеги, ми раді повідомити Вас, що проект "Тримай хвиля 2019" завершено! Учора ми відправили 11 чоловік до морського табору "Морська Хвиля" у Миколаївську область, село Рибаківка. Також з відпочинку у Карпатах повернулось 2 людини і ще 4 будуть відправлені на початку вересня до готелю-резорту "Озерний край". Дуже вдячні всім нашим партнерам та меценатам за допомогу, особливо Ігорю Михайловичу та керівництву готелю "Озерний Край" за теплий прийом!

Шановні друзі, ми раді повідомити Вас, що наші відпочивальники повернулись з оздоровчого табору "Морська Хвиля" Тільки подивіться на ці радісні усмішки!!!Дякуємо всім, хто прийняв участь у нашому проекті!

Раді повідомити, що 6 чоловік з ПНЗ ДЮСШІ "Шанс" повернулись щасливі і задоволені з відпочинку м.Пустовити готель-резорт "Озерний край". Ми дуже вдячні всім, хто допоміг у реалізації цього проекту, а особливо директору закладу Гаврилову Сергію Володимировичу за теплий прийом наших паралімпійців! Дякуємо за допомогу!

 
 [/caption]
rotate-foto