UA | EN
Розпочався 18.04.2019

Спорт - це життя !

Зібрано 149 242 грн.

Позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів «Шанс» (далі ПНЗ ДЮСШІ «Шанс») працює з 04 вересня 2015 року. За  цей період вихованці школи ставали переможцями і призерами Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків світу, Європи та України. На теперішний час  в  ПНЗ  ДЮСШІ «Шанс» працює 6   відділень  спорту ( боротьба греко-римська та вільна, лижні перегони та біатлон, легка атлетика, пауерліфтинг, плавання, спортивне орієнтування) в яких займаються 150  вихованців з  інвалідністю  з  4 нозологій  ( вади слуху, зору та інтелекту, ураження опорно-рухового апарату).

Враховуючи  викладене, адміністрація ПНЗ ДЮСШІ «Шанс»  звертається до  Вас вирішити  питання  щодо  надання  благодійної  допомоги  у  придбанні спортивного   інвентарю   ( Додаток  №1 додається)  для   якісного   проведення    навчально-тренувальних занять тренерами-викладачами ПНЗ ДЮСШІ «Шанс».

Усі бажаючи можуть купити інвентар з листа-прохання від школи та відправити на нашу адресу нової пошти: 0674690571, БО МБФ "ТВОЄ МАЙБУТНЄ", місто Київ, відділення 80.

Шановні друзі, меценати та ті, хто вперше прийняв участь у благодійному проекті фонду "Твоє Майбутнє". Ми раді повідомити Вас, що 14.06.2019 року Дитяча-юнацька спортивна школа для дітей з інвалідністю "Шанс" отримала першу частину спортивного інвентарю! Ми були дуже раді бачити дитячі усмішки дітей, більшість з них - це учасники Паралімпійських ігор по плаванню. Також, допомогу отримали такі секції, як: вільна боротьба, пауерліфтинг та легка атлетика! Дякуємо усім, хто допоміг проекту !

 

27.06.2019 була передана 2-га часина спорт інвентарю !

rotate-foto