UA | EN
Розпочався 06.07.2017

Шанс на здорове майбутнє!

Зібрано 42 000 грн.

06.07.2017 року до нашого фонду з проханням про допомогу звернулася Шмідт Інна Іванівна. Її сину, Осмоловському Герману, якому 30 травня 2017 року виповнилося 6 років, лікарі поставили діагноз – стеноз загального стовбура лівої коронарної артерії. У дитини з самого народження були виявлені проблеми з серцем. Герман народився з транспозицією магістральних сосудів, тому ще в 2011 році йому була проведена перша процедура Рошкінда, а через декілька днів перша тяжка операція. Наступне хірургічне втручання було проведене вже у 2016 році – стентування передньої міжшлуночкової гілки лівої коронарної артерії – в «Інституті серця».

Нажаль, в цьому році дитина знов потребує операції. Лікарі поставили дуже короткі строки. Хірургічне втручання буде проводитися також в «Інституті серця» безкоштовно. Але сам стент для операції коштує 35000 грн. Багатодітна мати, Шмідт Інна Іванівна, самостійно придбати стент не має можливості, адже окрім Германа в неї ще 5 дівчаток: Анастасія, Маргарита, Юліана, Вероніка та Аріадна, грошей катастрофічно не вистачає!

Шанс на здорове майбутнє!Шанс на здорове майбутнє!Шанс на здорове майбутнє!Шанс на здорове майбутнє!Шанс на здорове майбутнє!Шанс на здорове майбутнє!

20.09.2017 року Осмоловському Герману була нарешті проведена операція в інституті Серця. Команда МБФ «Твоє Майбутнє» провідала Германа з невеличким подарунком!

Дякуємо нашим меценатам за плідну співпрацю!

rotate-foto