UA | EN
Розпочався 01.01.2020

Я не хочу хворіти!

Зібрано 51 625 грн.

Спеціальна загальнооосвітня школа-інтернат №17 була заснована в 1961 році (для 125 дітей з вадами фізичного та розумового розвитку) школа забезпечує навчання, виховання, корекційно–розвиткову роботу, професійну орієнтацію та підготовку дітей, які потребують корекції розумового та психічного розвитку, за змістом реабілітаційних заходів належить до установ психолого-педагогічної реабілітації.

В спеціальній школі-інтернаті № 17 функцонують разом:
 • - І ступінь
  початкова школа для дітей із розумовою відсталістю (підготовчий клас, 1-4 класи, строк навчання 5 років);
  початкова школа для дітей із затримкою психічного розвитку (підготовчий клас, 1-4 класи, строк навчання 5 років);
 • - II ступінь
  основна школа для дітей із розумовою відсталістю (5-9 (10) класи, строк навчання 5 (6) років
До спеціальної школи-інтернату зараховуються розумово відсталі діти 6 (7) років та діти з відповідним діагнозом з такими медичними показаннями:
 • - легка розумова відсталість;
 • - помірна розумова відсталість;
 • - органічна деменція різного походження, яка відповідає легкій та помірній розумовій відсталості.

У зв’язку з настанням зими дитячий організм особливо чутливий до нестачі елементів, які є цеглинками зростаючої біологічної системи. Нестача вітамінів A і D викликає зупинку зростання, зниження ваги, погіршення зору, проблеми зі слизовою і шкірою. Мінеральні речовини - матеріал для розвитку скелета, зубів. Повністю задовольнити необхідну кількість життєво важливих елементів за допомогою харчування неможливо, тому необхідний прийом харчових добавок, отриманих синтетичним шляхом. Команда нашого фонду вірішила допомогти закладу закупити 250 наборів з вітамінами "Вітрум Кідс Плюс" – 125 шт., та «Вітрум Юніор Плюс» - 125 шт. Вартість набору для однієї дитина складає 415 гривень.


Раді повідомити Вам, що 14.02.20 проект «Я не хочу хворіти» ЗАВЕРШЕНО! До Спеціальної загальнооосвітньої школи-інтернат №17 було завезено комплексні вітаміни «Вітрум» та невеличкий подарунок від нашого фонду у вигляді наборів із канцелярією та йогуртами! Дуже дякуємо усім, хто прийняв участь у проекті.

rotate-foto