Розпочався 18.01.2021

Корекційна кімната для особливих дітей

Зібрано 17 145 грн.
Залишилось зібрати 81 574 грн
Допомогти

Спеціальна школа І-ІІ ст. №12  Дарницького району м. Києва, в якій навчається 208 дітей з особливими освітніми потребами віком від 6 до 16 років, з них 107 дітей пільгових категорій: діти-сироти та діти , позбавлені батьківського піклування – 5 , діти  з інвалідністю -65, діти з малозабезпечених сімей – 1, діти,  батьки яких мають статус учасника воєнних дій в зоні АТО або беруть участь в АТО – 4, діти з багатодітних сімей – 9, постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС – 3, діти з числа внутрішньо переміщених осіб – 5. Навчання  у закладі проводиться за спеціальними навчальними програмами, розробленими для дітей з тяжкими порушеннями мовлення, затримкою психічного розвитку та інтелектуальною недостанністю. У класах від 8 до 14  учнів, що дозволяє вчителю приділити кожній дитині максимум уваги. Крім звичайних уроків діти відвідують заняття з логопедами, практичним психологом, соціальним педагогом, індивідуальні корекційно – розвивальні заняття. У навчальному закладі діти можуть отримати кваліфіковану консультацію лікаря – педіатра, медичної  сестри з дієтичного харчування. Для  учнів облаштовано сучасний ігровий майданчик, спортивний зал, стадіон. Педагогічний колектив школи останні роки створює гнучку спеціальну освітню систему згідно з сучасними стандартами та Концепцією Нової української школи. Педагоги школи долають одноманітність та стереотипність у спеціальному навчанні та корекційному розвитку дітей з особливими освітніми потребами шляхом організації такого освітнього середовища, яке сприяє комплексному корекційно-реабілітаційному розвитку кожної дитячої особливості, її здібностей завдяки адаптації відповідно до її індивідуальних особливостей.


13.01.21 наш фонд отримав звернення від адміністрації школи з проханням допомогти облаштувати "Кабінет сенсорно-моторної реабілітації" для проводження саме такої роботи. 


Лист-прохання від школи:
Благодійний фонд "ТВОЄ МАЙБУТНЄ" уже багато разів створював подібні кімнати в дитячих будинках міста Києва, в яких зараз проводяться подібні заняття. Цього разу ми також не будемо лишатись осторонь, плануємо закупити все необхідне обладнання згідно кошторису для цього закладу. 


Кошторис проекту:Фото вихованців закладу: Загальна вартість проекту складає 98 719 грн. Усі бажаючі можуть разом з нами відвідати заклад та привезти необхідне обладнання або відправити на нашу адресу нової пошти: м. Київ, відділення 80, БО МБФ ТВОЄ МАЙБУТНЄ, 0674690571.

rotate-foto