UA | EN
Розпочався 18.02.2019

Найнеобхідніше для інтернату

Зібрано 35 000 грн.
КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"

Школа-інтернат для дітей з тяжкими порушеннями мовлення забезпечує здобуття певного рівня освіти, проводить корекційно-розвиткову роботу з дітьми, які потребують корекції усного та писемного мовлення.

Головною метою школи-інтернату є розвиток і формування особистості, забезпечення соціально – психологічної реабілітації і трудової адаптації учня, виховання в нього загальнолюдських цінностей, громадської позиції.

Провідне місце в роботі КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" займає навчальна робота. Вона включає в себе виконання навчальних програм і планів організації методичної роботи в школі, забезпечення учнів підручниками, дидактичними та ілюстративними матеріалами, технічними засобами навчальної діяльності. Немаловажне значення надається і питанням удосконалення роботи навчальних кабінетів. 

Діти в школу приходять з різними складними мовленнєвими вадами. Тому перед педагогічним колективом ставиться основна проблема «Розвиток мовлення учнів на основі індивідуалізації і диференціації навчально-виховного процесу». Логопедами школи проводиться глибоке і всебічне обстеження мовлення кожного учня, встановлюється мовленнєва діагностика, формуються групи для логопедичних занять, складається розклад їх проведення. В мовленнєвих картках, логопеди зазначають зміни у покращенні мовлення учнів, доводять їх на засіданнях педрад, інформують батьків. В кінці навчального року проводяться мовленнєві конференції, де діти звітуються про успіхи корекційної роботи за навчальний рік. Подолання мовлення учнів в значній мірі сприяє добре обладнані кабінети необхідними матеріалами для логопедичної роботи. За результатами корекційної роботи школи щороку випускає з виправленою мовою в масові школи біля 20 учнів. Зміст корекційно-розвиткових занять спрямований на вирішення специфічних завдань, зумовленних особливостями психофізичного розвитку учнів і реалізується через навчальні предмети: "Логоритміка",  "Розвиток мовлення", "Розвиток звязного мовлення", "Лікувальна фізкультура".

До нашого благодійного фонду "Твоє Майбутнє" звернулася директор закладу - Куравська Людмила Сергіївна з проханням забезпечити інтернат найнеобхіднішим побутовими речами:

Мета проекту – зібрати гроші на забезпечення належних умов проживання та соціально-побутового обслуговування дітей з КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів". Це особливі діти, з вадами мовлення і вони як ніхто заслуговують на найкраще!

У сучасному світі люди стали забувати про справді важливі речі, про безоплатне добро і взаємодопомогу ближньому своєму. У вас є шанс проявити свої найкращі якості, щиру людяність і великодушність!

Збір коштів розпочато!

 

Шановні друзі та меценати, ми раді повідомити Вас, що 12.04.2019 в КЗ КОР "Васильківська спеціалізована школа-інтернат" було завезено допомогу та проведено наукове шоу для вихованців закладу! Дякуємо всім хто приєднався до нашого проекту!!!

 
rotate-foto