UA | EN
Розпочався 01.04.2019

КНП

Зібрано 11 564 грн.

Госпіталь ветеранів війни є лікувальним закладом, який проводить планове оздоровлення ветеранів війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту». Крім цього, госпіталь проводить відбір хворих для оздоровлення в Український Державний медико-соціальний центр ветеранів війни, та надає організаційно-профілактичним закладам області. Також, з червня 2016 року, ефективно функціонує центр неврологічної допомоги та психологічної реабілітації учасників АТО. Госпіталь розташований у м. Бердичеві, де він був розгорнутий в 1947 році.

На сьогоднішній день Комунальна установа «Обласний госпіталь ветеранів війни» - це сучасний лікувально-діагностичний заклад, де розгорнуті наступні відділення: кардіологічне – 70 ліжок, хірургічне – 40 ліжок, терапевтичне – 30 ліжок, неврологічне – 60 ліжок, гастроентерологічне – 40 ліжок, палата інтенсивної терапії, приймально-діагностичне відділення та лікувально-діагностичні кабінети: рентгенологічний, ультразвукової діагностики, функціональної діагностики, ендоскопічний, офтальмолога, уролога, лікувальної фізкультури, стоматологічний, зубного протезування, фітотерапії, підводного вертикального витягування хребта, фізіотерапевтичне відділення, клінічна та біохімічна лабораторії. Щорічно у цьому оздоровчому закладі впроваджується до 10 нових методів діагностики та лікування.

18.04.2019 ми встигли порадувати заклад побутовою хімією і технічним устаткуванням ! Дякуємо всім хто прийняв участь в проекті !

rotate-foto