UA | EN
Розпочався 15.09.2017

Ніколетта – життя без обмежень

Зібрано 27 600 грн.
15.09.2017 року на електронну пошту МБФ «Твоє майбутнє» ми отримали лист-звернення прохання про допомогу від батька-одинака Белея Віталія Володимировича:
Ніколетта – життя без обмеженьНіколетта – життя без обмежень

«Добрий вечір. Вибачайте що турбую, але чи незмогли б ви допомогти мені в складній ситуації. У мене є донька Ніка, 6 років. 5 років тому вона перенесла менінгоєнцифаліт. Хвороба залишила наслідки, розумові вади та фізичні. Лікарі дають шанси майже на повне одужання, якщо з нею регулярно займатись. Це в рік три курси реабілітацій плюс заняття з психологом , логопедом. Судоми які мішали її розвитку , пропали рік тому. Тепер головне займатись. Ми пройшли курс реабілітації в др. Козявкіна Р/Ц » Єліта» м. Львів. ( в липні). Курс пішов їй на користь. В жовтні хотіли б повторити курс. Але він коштує 15000 гр. Заробити такі гроші мені дуже тяжко. Тому що у дитини немає мами ( вона її покинула) тому я більше мама ніж тато. Мушу багато часу виділяти дитині. На роботу дуже мало часу залишаєтся. Звісно і дохід невеликий, ледь хватає на саме необхідне. Це три вида ліків від судом ( 2600гр) ну і їсти шось треба. Працюю столярем. Допоможіть будьласка моїй доньці. Вона зможе жити повноцінним життям».

Ми не змогли пройти поряд і зв’язалися із Віталієм у той же день. По телефону він більш глибоко розповів нам про існуючі проблеми.

Ніколетта – життя без обмеженьНіколетта – життя без обмежень

Коли Ніколетті було 1,5 рочків, вона захворіла на менінгоенцефаліт. Наслідком хвороби став правосторонній геміпарез та груба затримка психомовленнєвого розвитку, до того ж, у неї бувають напади судом. Зараз Ніколетті 6 рочків. Дівчинка емоційно невротизована, звернену мову розуміє обмежено, говорить окремі склади, розумовий розвиток сповільнений, їсть, п’є та одягається при частковій допомозі. Судом завдяки лікам вже майже рік немає.

Мати дитину покинула, залишився тільки батько. Він піклується про дитину що є сили — ходить з донькою на іпотерапію, заняття з психологом і логопедом, масаж, кожен місяць купує ліки від судом, заміняє Ніколетті рідну мати!

У жовтні Ніколетті треба знову проходити курс реабілітації, вартістю 15000 грн. Батько працює столярем, коштів ледь вистачає на їжу та одежу. А ще й існує потреба в ліках.

Ми відкриваємо збір коштів на реабілітаційний курс Ніколетти 15000 грн та ліки від судом 2100/місяць (потрібно забезпечити дитину ліками щонайменше на півроку).

Давайте усі разом допоможемо Ніколетті жити без обмежень!

Ніколетта – життя без обмеженьНіколетта – життя без обмежень
Команда БО «МБФ Твоє Майбутнє» забезпечило Ніколетту ліками на загальну суму 12 тисяч 779 грн.
Ніколетта – життя без обмеженьНіколетта – життя без обмеженьНіколетта – життя без обмеженьНіколетта – життя без обмежень
А це нам прислав батько Ніколетти фотографії з реабілітації!
Ніколетта – життя без обмеженьНіколетта – життя без обмеженьНіколетта – життя без обмеженьНіколетта – життя без обмеженьНіколетта – життя без обмежень
rotate-foto