UA | EN
Розпочався 02.05.2023

Сонячні канікули

Зібрано 182 096 грн.
Залишилось зібрати 153 200 грн
Допомогти

На забезпеченні фонду перебуває Центр соціальної адаптації та інтеграції молоді з особливими потребами "We Can" м. Київ, вул. Юрія Литвиновського, 82-а. Основний напрямком роботи центру включає в себе навчання дітей з ментальними порушеннями розвитку за адпативними програмами навчання з максимальним прикладним застосуванням здобутих навичок до життя у соціумі, розвиток мовлення, розвиток соціального спілкування, розвиток самостійності та здобуття основних навичок (вміння писати, читати, рахувати у межах 1000).


У цьому році команда нашого фонду вирішила провести наш традиційний проект - відправити дітей з особливими потребами на відпочинок, але цього разу трохи масштабніше. Через війну ми не можемо відправити дітей на відпочинок до Одеської області, тому було прийнято рішення здійснити поїздку у літній табір "Разом", який розташований у Болгарії на березі моря на невеличкому півострові в південній частині Приморсько-Бей, 56 км на південь від Бургас. 

За нашими підрахунками для реалізації всього проекту нам необхідно зібрати 335296 гривень. Вартість пакетного туру на одну людину (трансфер, проживання, харчування) складає 12896 гривень.


rotate-foto