UA | EN
Розпочався 14.11.2022

Мрії під подушку

Зібрано 105 000 грн.

День Святого Миколая - це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята дітки пишуть до Миколая листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та своїм батькам. Але діти з дитячого будинку, як ніхто, заслуговують на радість і казку. Команда «Твоє Майбутнє» зробить все можливе, аби ці діти, як і всі інші, змогли скуштувати святкових солодощів та отримати гарні подарунки під подушку. На сьогоднішній день у світі з’явилася ще одна традиція цього свята: дарувати подарунки сиротам, знедоленим та хворим діткам. І кожного року, небайдужі до чужого лиха люди, створюють невеличке свято для сиріт або бідних сімей. Образ Святого Миколая для всіх людей став уособленням добра та бажання творити чудеса.

Цього разу  «Твоє Майбутнє» приміряє костюм Святого Миколая та завітає із подарунками до Дарницький дитячий будинок інтернат (м. Київ, вул. Ялинкова, 58/60), на опікуванні інтернату знаходиться 210 вихованок дівчат, віком від 7 до 35 років, інвалідів з дитинства, інвалідів 1 і 2 групи часина дітей в закладі це пересиленці з Богодухівського дитячого будинку-інтернату (Харківської області) які були вимушені тікати від війни.

Правлінням фонду було прийнято рішення забезпечити заклад (210 дітей) подарунковими наборами до святкування Дня Святого Миколая а саме: 1) подарунковий набір АВК №6 «Дім в Лапланлії» - 210 шт., 2) суміш горіхів "Снек Драйв kids nuts" - 210 шт., 3) суміш сухофруктів "Снек Драйв" - 210 шт., 4) фруктовий набір (мандарини 150 кг, банани 150 кг, ківі 150 кг.)


Зустріч з дітьми відбудеться 30.12.22 м. Київ, вул. Ялинкова, 58/60 о 11:00 (Дарницький дитячий будинок-інтернат).

Загальний бюджет проекту складає 105 тисяч гривень. Усі бажаючі можуть разом з нами відвідати заклад та привезти з собою необхідні позиції або відправити на нашу адресу нової пошти: м. Київ, відділення 80, БО МБФ ТВОЄ МАЙБУТНЄ, 0674690571.

Наші любі, з прийдешніми святами Вас!

Ми з великим задоволенням повідомляємо про завершення нашого останнього проекту "Мрії під подушку" в цьому році. У 2022-му ми не будемо підбивати підсумки року, просто хочемо сказати: "ДЯКУЄМО" Збройним Силам України за можливість жити та працювати!

Щодо самого свята, то тут все як завжди чудово: щасливі вихованці Дарницького дитячого будинку, Святошинського дитячого будинку та Громадської Організації "WeCan" залишились дуже задоволеними від привітань!

Велика подяка всім організаціям, партнерам та меценатам за підтримку наших проектів протягом цього не просто року!

Ми обов'язково переможемо! Слава Україні!


rotate-foto