UA | EN
Розпочався 07.09.2017

Подаруй Стасику життя

Зібрано 39 500 грн.

Нещодавно на очі нашим волонтерам «Твоє майбутнє» потрапило відео з ТСН 1+1 про маленького хлопчика Стасика з Обухова, у якого надзвичайно складна ситуація у житті. (посилання на відео з новин https://tsn.ua/video/video-novini/6-richniy-stasik-z-obuhova-z-tyazhkoyu-formoyu-meningitu-potrebuye-dopomogi-nebayduzhih.html ).

«…Коли малюку було три місяці, його мама проломила йому голову. Через це хлопчик захворів на гідроцефалію, а цього року — на тяжку форму менінгіту. Зараз Стасик — відмовник, на нього наплювали рідні мама і батько. На світі його тримають лікарі і бабуся, яка щосили шукає гроші для найріднішої душі…» ТСН.

Ми не змогли пройти поряд і наступного дня зв’язалися із бабусею Стасика – Світланою Володимирівною, яка запросила нас до лікарні, де зараз знаходиться дитина.

Подаруй Стасику життя

Сказати, що почуте призвело нас до шоку – не сказати нічого. Світлана Володимирівна розповіла, що у Стасика дуже тяжка доля. У 2012 році йому поставили діагноз — гідроцифалія, прооперували та поставили шунт для відкачування рідини. У 2014 шунт відпав, лікарі сказали, що все прийшло в норму. Тепер після мінінгіту очікується ще одна чергова операція. Але для цього потрібно аби у хлопчика пройшло запалення і нормалізувався стан. Адже ще нещодавно він цілих 2 тижня знаходився у комі.

«Він лежав і дивився в одну точку… Я розуміла, що він спить тільки, коли дихання ставало більш рівним і спокійним. Він не реагував ні на що, я його перевертала, возила гуляти на вулицю… Лікарі не казали мені, що це кома, вони казали, що це просто в нього такий стан. І вже тільки, коли приїхала ТСН на камеру лікар зізнався, що цілих 2 тижні моя дитина була у комі…» зі сльозами на очах розповідає нам Світлана Володимирівна.

Подаруй Стасику життяПодаруй Стасику життя

Коли Стасику було 3 місяці, власна мати нанесла йому тяжку травму голови, через це почала збиратися рідина у мозку.Дитину доставили в лікарню із черепно-мозговою травмою, там була тріщина в голові і вивихнута рука. Свою провинумати заперечувала. Йому поставили діагноз гідроцефалія і поставили шунт у голову. Він був з ним два с половиною роки, потім сталася ще одна травма голови, шунт випав. Провину матері Стаса так і не було доведено, суд закрив провадження. Згодом батьки відмовились від дитини. А потім і від другої.

«Мати сказала, що він урод і їй з ним соромно бути…» вже плачучи розповіла нам бабуся Світлана. «Батько Стасика судиться зі мною за квартиру, яку я здаю квартирантам, аби поставити на ноги його ж дитину!»

У травні 2017 року Стасик потрапив до Київської лікарні у важкому стані. Світлана Володимирівна розповідає, що він дуже часто брався за голову і казав: «Баба, болить голова». У його мозку був гній, тож йому зробили операцію з промиванням. Встановили діагноз: бактеріальний менінгіт. Запалення мозку не можуть подолати і досі.

Спочатку один день в лікарні обходився бабусі у 1500 грн. «Я продала машину, всі паї, аби витягнути дитину. За 3 роки в мене було вісім судів, щоб я змогла отримати опікунство над Стасиком. Стільки раз опускалися руки… Дома із дідом в мене ще одна онучка – Кароліна – сестричка Стаса, їй 7 років. Я не була ні в неї на останньому дзвонику в першому класі, ні на 1 вересня в цьому році. Вона так обіймає мене за ногу і каже: «Баба, не йди», а я їй: «Доця, ти ж знаєш, що я Стасику потрібна більше» і йду. Серце розривається…»

Згодом Стасу поміняли антибіотик, адже пішло звикання, і тепер один день у лікарні Світлані Володимирівні обходиться у 1000 грн. Це тільки на антибіотики і додаткові ліки. Плюс витрати на підгузки, пелюшки, бинти, продукти харчування тощо.

На даний момент після третьої операції Стасик остаточно втратив зір, перестав тримати голівку, харчується через трубочку або бабуся годує через шприц.

На разі дитині будуть замінювати основний антибіотик. На сьогоднішній момент один день життя Стасика обходиться у 1000 грн мінімум!

Бабуся у відчаї, грошей їй вже немає де брати! Не будь байдужим – подаруй дитині життя!

Подаруй Стасику життя

19.09.2017 року ми їздили до Стасика у лікарню. Лікарі нас дуже обрадували-запалення мозку подолане, дитина іде на поправку!!! Але потрібний постійний нагляд лікаря-невропатолога. Тому Стаса переводять у Київську обласну дитячу лікарню, м. Боярка, вул. Хрещатик, 83.

Подаруй Стасику життя

Ми хочемо виразити велику вдячність лікарю-нейрохірургу — Свисту Андрію Олексійовичу, який робив, робить та буде робити (якщо знадобиться, звичайно) усе необхідне, аби дитини жила!

Подаруй Стасику життя

Бабуся Світлана декілька днів назад звернулася до нас ще з одним проханням – взяти в оренду інвалідний візок для Стасика. Ми вирішили не орендувати, а купити візок і передали його до лікарні того ж дня!

2.11.2017 року команда «Твоє Майбутнє» відвідала Стасика і його бабусю з дідусем в Інституті нейрохірургії і побачили явні покращення у здоров’ї дитини!

Подаруй Стасику життя
Ось заради чого існує наш фонд !!!
Впізнали малюка на фото?
Це ж Стасик Пендюр, фото зроблене 12.10.18
Ще рік назад він мужньо боровся за своє життя із страшними діагнозами: прогресуюча гідроцефалія, гнійний менінгоенцефаліт, вентрікуліт, симптоматична епілепсія, затримка психо-моторного розвитку та вироками лікарів, які казали, що Стасик ніколи не буде бачити і взагалі не вірили в його одужання!
Але завдяки бабусі та дідусю, завдяки матеріальній та моральній підтримці усіх небайдужих на сьогоднішній день Стас посміхається, бачить, вчиться ходити, їсти, розмовляти і навіть згадує вивчені раніше вірші!

Бабуся Світлана Володимирівна порадувала нас сьогодні таким фото та надзвичайно зворушливою подякою !

Аж сльози на очах від радості...
rotate-foto