UA | EN
Розпочався 20.09.2021

Ми можемо

Зібрано 86 024 грн.

На забезпеченні фонду знаходиться Центр Соціальної адаптації та інеграції для дітей та молоді з особливими потребами "WeCan" який знаходиться за адресою місто Київ, вул. Руденко, 9. Основний напрямок розвитку дітей та молоді з особливими потребами, включає в себе навчання дітей з ментальними порушеннями розвитку за адаптивними програмами навчання з максимальним прикладним застосуванням здобутих навичок до життя у соціумі. Навчання сконцентроване на здобутті навичок необхідних для майбутнього працевлаштування молоді з інвалідністю. 

1. Театрально-хореографічна студія - цей напрямок діти та молоді люди люблять більш за все. Відчуття неперевершеності при виході на сцену, участь у постановках, заняття у танцкласі дозволяють людям з ментальною інвалідністю відчувати себе повноцінними, красивими, крутими. 

2. Майстерня соціально-побутового орієнтування - Цей напрямок розвитку для дітей та молоді з ментальними порушеннями дозволить стати більш самостійними у побуті та навчитися організовувати простір для власних потреб, здобуття навичок самообслуговування, здобуття навичок облаштування власного простору (прибирання, зміна білизни, прання, прасування, сервірування столу тощо), здобуття навичок самоорганізації (планування розпорядку дня, розрахунок бюджету для приготування сніданку/обіду/вечері), здобуття навичок приготування їжі.


3. Майстерня декоративно-прикладного мистецтва - Цей напрямок розвитку стане взірцем соціального підприємництва. У майстернях, дітей та молодих людей з ментальними вадами розвитку будуть вчити виробляти конкурентоспроможні вироби власного виробництва для подальшого продажу. В залежності від рівня майстерності людини з інвалідністю на її особистий рахунок буде нараховуватися відсотки з продажу виробів від 30 до 80%.


4. Спортивний напрямок розвитку - Започаткування індивідуальних та групових занять з спортивного виховання у таких напрямках як: художня гімнастика, спортивна гімнастика, акробатика, естрадно-циркова студія.


Враховуючи викладене ми вірішили забезпечити Центр соціальної адаптації та інтеграції дітей та молоді з особливими потребами "WeCan" усім необхідним для майстерні декоративно-прикладного напрямку та музичного кабінету для проходження терапії методом Карла Орфа.

Список наобхідних позицій для майстерні декоративно-прикладного напрямку та музичного кабінуту


Загальна вартість необхідного майна складає 86024 гривень. Усі бажаючі можуть разом з нами відвідати заклад та привезти з собою необхідні позиції або відправити на нашу адресу нової пошти: м. Київ, відділення 80, БО МБФ ТВОЄ МАЙБУТНЄ, 0674690571.

rotate-foto