UA | EN
Розпочався 02.11.2017

Подаруй Стасику життя. Реабілітація.

Зібрано 115 046 грн.

Дорогі наші друзі та меценати, ми знову змушені звернутися до Вас по допомогу! Усі пам’ятають скандальний випадок із Стасиком Пендюром із ТСН та інших джерел ЗМІ. Дитинка йде на поправку, але потребує дуже дорогої комплексної реабілітації.

Подаруй Стасику життя. Реабілітація.Подаруй Стасику життя. Реабілітація.
Нагадаємо Вам інформацію по Станіславу Пендюру:

Коли Стасику було 3 місяці, власна мати нанесла йому тяжку травму голови, через це почала збиратися рідина у мозку. Дитину доставили в лікарню із черепно-мозговою травмою, там була тріщина в голові і вивихнута рука. Свою провину мати заперечувала. Йому поставили діагноз гідроцефалія і поставили шунт у голову. Він був з ним два с половиною роки, потім сталася ще одна травма голови, шунт випав. Провину матері Стаса так і не було доведено, суд закрив провадження. Згодом батьки відмовились від дитини.

«Мати сказала, що він урод і їй з ним соромно бути…» вже плачучи розповіла нам бабуся Світлана. «Батько Стасика судиться зі мною за квартиру, яку я здаю квартирантам, аби поставити на ноги його ж дитину!»

У 2012 році Стасику поставили діагноз — гідроцифалія, прооперували та поставили шунт для відкачування рідини. У 2014 шунт відпав, лікарі сказали, що все прийшло в норму.

Подаруй Стасику життя. Реабілітація.Подаруй Стасику життя. Реабілітація.

У травні 2017 року Стасик потрапив до Київської лікарні у важкому стані. Бабуся Світлана Володимирівна розповідає, що він дуже часто брався за голову і казав: «Баба, болить голова». У його мозку був гній, тож йому зробили операцію з промиванням. Встановили діагноз: бактеріальний менінгіт.

Один день у лікарні Світлані Володимирівні обходився у 1000 грн. Це тільки на антибіотики і додаткові ліки. Плюс витрати на підгузки, пелюшки, бинти, продукти харчування тощо.

Після третьої операції Стасик остаточно втратив зір, перестав тримати голівку, харчувався через трубочку або бабуся годувала через шприц.

На разі запалення мозку подолане. Стас із бабусею знаходиться вдома. Але існує потреба в дорогій реабілітації зору, моторики та мовлення.

Команда «Твоє Майбутнє» неодноразово відвідувала хлопчика у лікарні. Ми передали допомогу у розмірі 34 000 грн, інвалідний візок, вартістю 5 000 грн, підгузки та пелюшки.

Подаруй Стасику життя. Реабілітація.Подаруй Стасику життя. Реабілітація.

Стасик дуже мужньо бореться! Почав сміятися, вимовляти деякі звуки, закидати ногу на ногу, перевертатися з боку на бік, реагує на людей поряд. Але все ж таки майже нічого не бачить, не ходить і не говоре.

Діагноз звучить так: прогресуюча гідроцефалія, гнійний менінгоенцефаліт, вентрікуліт, симптоматична епілепсія, затримка психо-моторного розвитку.

Бабуся у відчаї вже вдруге звернулася до нашого фонду за допомогою оплатити реабілітацію, аби дитина жила повноцінно!

Ми звертаємося до усіх небайдужих сердець і благаємо про допомогу цій сонячній дитині! Збір на реабілітацію 100 000 грн для Станіслава Пендюра відкрито!

Подаруй Стасику життя. Реабілітація.Подаруй Стасику життя. Реабілітація.Подаруй Стасику життя. Реабілітація.Подаруй Стасику життя. Реабілітація.Подаруй Стасику життя. Реабілітація.Подаруй Стасику життя. Реабілітація.

Друзі, ловіть наш фотозвіт з дідусем Стасика Пендюра.

Минулого тижня ми передали йому грошові кошти та реабілітаційний стілець. Новини по Стасику: ми були в декількох реабілітаційних центрах і зійшлися із лікарями на тому, що найближчі пів року дитині лікування не потрібне. Поки що він перебуватиме вдома із бабусею та дідусем, які будуть займатися з ним реабілітаційною гімнастикою — лікувальною фізкультурою, елементами Бобат-терапії та продовжать прийом ліків Левіцитам для поновлення клітин мозку.

А ми усі будемо молитися і чекати на гарні новини!

лист діду морозу
Ось заради чого існує наш фонд !!!

Впізнали малюка на фото?

Це ж Стасик Пендюр, фото зроблене 12.10.18

Ще рік назад він мужньо боровся за своє життя із страшними діагнозами: прогресуюча гідроцефалія, гнійний менінгоенцефаліт, вентрікуліт, симптоматична епілепсія, затримка психо-моторного розвитку та вироками лікарів, які казали, що Стасик ніколи не буде бачити і взагалі не вірили в його одужання!

Але завдяки бабусі та дідусю, завдяки матеріальній та моральній підтримці усіх небайдужих на сьогоднішній день Стас посміхається, бачить, вчиться ходити, їсти, розмовляти і навіть згадує вивчені раніше вірші!

Бабуся Світлана Володимирівна порадувала нас сьогодні таким фото та надзвичайно зворушливою подякою !

Аж сльози на очах від радості...
rotate-foto