UA | EN
Розпочався 10.05.2022

Обпалені війною

Зібрано 585 098 грн.

Друзі у ці складні часи ми дуже просимо Вашої підтримки! У зв'язку з початком війни велика територія нашої дежави опинилась під окупацією. Починаючи з 02.04.22 частина військ агресора почала відходити з Київської та Чернігівської області залишаючи після себе розруху та біль. Саме тому ми вирішили зробити гуманітарну місію до Чернігівської області (місто Остер, місто Десна та інші), Київської області (місто Буча, місто Гостомель та місто Бородянка) з метою допомогти постраждалим від війни дітям, людям похилого віку та вагітним жінкам. 

Чернігівська область після деокупації

Київська область після деокупації

Детальний список усього необхідного для постраждалих сімей (близько 300 сімей): медикаменти, продукти харчування, дитячі суміші, памперси, дитячі та дорослі засоби особистої гігієни, дитячий одяг, іграши та інше. Загальна вартість усього необхідного складає 585098 гривень. Набір на одну родину буде коштувати 1950 гривень.

Усі бажаючі можуть разом з нами відвідати постраждалі сім'ї та привезти з собою необхідні позиції або відправити на нашу адресу нової пошти: м. Київ, відділення 80, БО МБФ ТВОЄ МАЙБУТНЄ, 0674690571.


17.07.22 проект "Обпалені Війною", масштаби якого вразили навіть нас, ЗАВЕРШЕНО! 300 сімей, які пережили окупацію, та частина сімей, які мають статус ВПО, отримали більш ніж 2000 кг. допомоги!

Цей проект викликав у нашої команди дуже змішані почуття: адже з-поміж усміхнених дітей та батьків, ми споглядали повну розруху та біль, яку залишили після себе російські загарбники... Але , не зважаючи на це, життя продовжується! Ми вистоїмо! Все буду Україна!

15.08.22 ми мали змогу зробити невеличке доповнення до проекту. Під час нашої поїздки ми познайомились з однією родиною, яка подолала неабияку відстань до спокійного життя. Мама, тато та п'ятеро дітей, двож з яких мають синдром Дауна, та вірний песик, який всю поїздку з Маріуполя перебував у багажнику старенького жигуля, врятувались від війни! На даний момент їм надали тимчасове помешкання, в якому, навіть, немає вікон та вхідних дверей... Дізнавшись про цю історію ми не змогли залишити це без уваги, тому вирішили в міру наших можливостей закривати їхні потреби, цього разу це була пральна машина. Також допомогу від нас отримала громада села Старовичі, Київської області.


rotate-foto