UA | EN
Розпочався 21.10.2019

Мрії під подушку 2019

Зібрано 34 755 грн.

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята дітки пишуть до Миколая листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та своїм батькам. Бюджет кожної сім’ї, яка веде боротьбу із хворобою, завжди виснажений, тому графа з написом «подарунки» у ньому, зазвичай, не передбачена. Але діти з дитячого будинку, як ніхто, заслуговують на радість і казку. Команда «Твоє Майбутнє» зробить все можливе, аби ці діти, як і всі інші, змогли скуштувати святкових солодощів та отримати гарні подарунки під подушку. На сьогоднішній день у світі з’явилася ще одна традиція цього свята: дарувати подарунки сиротам, знедоленим та хворим діткам. І кожного року, небайдужі до чужого лиха люди, створюють невеличке свято для сиріт або бідних сімей. Образ Святого Миколая для всіх людей став уособленням добра та бажання творити чудеса. В цьому році команда фонду "Твоє Майбутнє" буде вітати дітей-сиріт в КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Школа-інтернат для дітей з тяжкими порушеннями мовлення забезпечує здобуття певного рівня освіти, проводить корекційно-розвиткову роботу з дітьми, які потребують корекції усного та писемного мовлення. На виховані закладу перебуває 110 дітей-сиріт. Головною метою школи-інтернату є розвиток і формування особистості, забезпечення соціально – психологічної реабілітації і трудової адаптації учня, виховання в нього загальнолюдських цінностей, громадської позиції.

На свято Миколая на нас чекатимуть 110 дітей, і вони дуже сподіваються, що св. Миколай про них не забуде і обов’язково приїде до їх інтернату!

Подарункові набори складатимуть:
  1. Подарунковий набір цукерок АВК №8 «Зіркова Обсерваторія» 419г. – 110 шт. – 10733 грн;
  2. Суміш горіхі «Снек Драйв kids nuts» 150г. – 110 шт. – 4892 грн;
  3. Суміш сухофруктів «Снек Драйв» 200г. – 110 шт. – 5730 грн;
  4. Фруктовий набір (мандарини 100 кг – 4200 грн., банани 100 кг. – 5300 грн., ківі 100 кг. – 3900 грн. ) – 13400 грн.

Загальна вартість проекту буде складати 34 тисяч 755 гривень.

Зустріч з дітьми відбудеться 20.12.19 на 11.00 за адресою місто Васильків, вул. Рози Люксембург, 1. Усі бажаючи можуть приєднатись до нашої команди в якості волонтерів.

Ой, хто, хто Миколая любить, Ой, хто, хто Миколаю служить, Тому святий Миколай, На всякий час помагай!

Сьогодні команда МБФ #твоємайбутнє завітала до вихованців Васильківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат 1-2 ступенів, та й не сама, а разом із самим Святим Миколаєм! Бо ж усі дітки весь рік були чемними і заслужили на подарунки!

До закладу було передано: канцелярія (зошити, блокноти, пенали, набори олівців, розмальовки тощо), суміш горіхів та сухофруктів 220 шт, шоколадні набори та фрукти (апельсини 100 кг, банани 100 кг, мандарини 53 кг, ківі кошик 10 шт). За святкову анімацію дуже дякуємо нашим друзям Event агентству Happy Time! Також виражаємо величезну вдячність кожному, хто долучився до цього проекту і подарував таке незабутнє свято діткам! Ви найкращі!

rotate-foto